لحظه به لحظه از وزارت کشور؛

اخبار درگوشی خبرنگاران /ازدحام مردم در مقابل وزارت کشور/شعار خبرنگاران به نفع یک کاندیدا

سیاست داخلی - فرازنیوز: اخبار درگوشی و شایعات خبری لحظه به لحظه در ستاد انتخابات کشور در میان خبرنگاران رد و بدل می شود و با نزدیک شدن به ساعات پایانی مهلت ثبت نام نامزدها این اخبار فروکش نکرده است.
کد مطلب: 33344| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۱ ۱۷:۲۴:۰| نسخه چاپی
اخبار درگوشی خبرنگاران /ازدحام مردم در مقابل وزارت کشور/شعار خبرنگاران به نفع یک کاندیدا

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، به نقل از مهر شایعات و اخبار تایید نشده ای در میان خبرنگاران در ستاد انتخابات کشور به صورت درگوشی رد و بدل می شود که بخشی از آنها را در زیر می خوانید:

* در حالیکه یکی از خبرگزاری ها از ثبت نام چمران در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود وی طی گفتگویی این خبر را تکذیب کرده است.

* شنیده شده هاشمی هم در راه ستاد انتخابات است .

* به دلیل ازدحام مردم در خیابان مقابل وزارت کشور نیروی انتظامی برای باز کردن خیابان وارد عمل شده و اقدام به متفرق کردن مردم کرد.

به محض اینکه خودروی هاشمی واردخیابان گمنام شد مردم به سمت خودروی وی رفتند و در حمایت از او شعار سر دادند.

*خبرنگاران هم به محض مشاهده برخی کاندیداها شعارهایی هایی به نفع آنان سر دادند.

* یگان ویژه نیروی انتظامی پیرامون ستاد انتخابات وزارت کشور برای حفظ امنیت حضور مسئولان استقرار پیدا کرده اند. خبرنگاران حاضر در حیاط وزارت کشور نیز به داخل محوطه ستاد انتخابات هدایت شده اند.

* تجمع چند ده نفره ای در مقابل درب ورودی ستاد انتخابیات کشور شکل گرفته شده است که گفته می شود این افراد هواداران آیت الله هاشمی رفسنجانی و اصلاح‌طلبان هستند.

* این افراد شعارهایی با مضمون حمایت از اصلاح طلبان پس از خروج مسعود پزشکیان از ستاد انتخابات سر داده اند.

* تجمع کنندگان مقابل ستاد انتخابات کشور همزمان با ورود سعید جلیلی به این ستاد علیه وی شعار دادند. همچنین عده ای در مقابل این شعارها با استقبال از سعید جلیلی شعار الله اکبر سر دادند.

* همچنین گفته می شود برخی از تجمع کنندگان در مقابل ستاد انتخابات کشور منتظر ورود اسفندیار رحیم‌مشائی به منظور ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری هستند.

بازار ثبت نام تا جایی در آخرین ساعات ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری داغ شده است که شاهد همزمانی ورود کاندیداها به این ستاد هستیم که از این میان می توان به حضور همزمان منوچهر متکی، محمدشریعتمداری، رامین مهمانپرست، سعید جلیلی و صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی اشاره کرد. هم اکنون اکثر خبرنگاران از ستاد انتخابات کشور خارج شده و در مقابل درب ورودی منتظر ورود آیت الله هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشائی به منظور ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری هستند.

* در برخی مناطق ارسال پیامک با اخلال مواجه است.

* اطرافیان امیری فر به خبرنگاران گفته اند که مشایی تا دقایقی دیگر به همراهی نیکزاد به وزارت کشور می آید.

 

کد مطلب: 33344| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۱ ۱۷:۲۴:۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.