افتتاح سايت توليد خودروي ايراني در عراق

دانش و فن آوری - فرازنیوز: سايت توليدايران خودرو درراستاي توسعه بازار هاي هدف صادراتي با ظرفيت 30 هزار دستگاه ازمحصولات اين شركت تا يك ماه آينده درشهراسکندريه درجنوب پايتخت عراق به طور رسمي افتتاح مي شود.
کد مطلب: 33919| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۳۱ ۱۲:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح سايت توليد خودروي ايراني در عراق

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، عبدالعظيم سعديان معاون صادرات ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: توافق هاي اوليه براي ايجاداين خط توليدخودرو، از سه سال پيش آغاز و به توافق نامه اي سه جانبه بين گروه صنعتي ايران خودرو، يک شرکت عراقي و وزارت صنايع اين کشور منجر شد.

به گفته وي  اين خط توليد در شهر اسکندريه عراق ايجاد شده و به توليدخودروهاي خانواده سمند و رانا خواهدپرداخت.

سعديان خاطر نشان ساخت: نزديک به يک دهه است که محصولات ايران خودرو در بازار عراق حضور دارندو پس از روآ، پژو 405، پژو پارس و سمند، اينک رانا و در آينده اي نزديک «دنا» نيز به مشتريان عراقي عرضه خواهد شد.


سعديان گفت: در اين سايت محصولات ايران خودرو به صورت قطعات منفصله (اس. کي. دي.) مونتاژخواهدشد.


معاون صادرات ايران خودرو تاکيد کرد: محصولات ايران خودرو براي مردم عراق خودروهايي با کيفيت به شمار مي روند و راه اندازي سايت توليدخودرو در اسکندريه به معناي افزايش دامنه حضور ايران خودرو در اين کشور است.


سعديان با بيان اين که استحکام، ايمني و خدمات مناسب پس از فروش باعث شده تا محصولات ايران خودرو سهم قابل قبولي از بازارهاي هدف به دست آورند، افزود: محصولات گروه صنعتي ايران خودرو توانايي کار کردن در دماي بالاي 50 درجه تا منهاي 30 درجه سانتي گراد را دارند، از اين رو در کشورهاي مختلف و با شرايط جغرافيايي گوناگون با استقبال رو به رو مي شوند.

کد مطلب: 33919| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۳۱ ۱۲:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.