حمله جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی زن

جهان - فرازنیوز: دانشکده نیروی دریایی آمریکا در بحبوحه نگرانی مقامات این کشور از شدت گرفتن حملات جنسی به نظامیان این کشور، حمله سه فوتبالیست به یک دانشجوی زن این دانشکده را بررسی می‌کند.
کد مطلب: 34096| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۱۱ ۱:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
حمله جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی زن

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، دانشکده نیروی دریایی آمریکا در حال بررسی ادعاهایی است که بر اساس آنها سه نفر از اعضای تیم فوتبال این دانشکده سال گذشته به یک دانشجوی زن نیروی دریایی حمله جنسی کرده‌اند.

این خبر را یک سخنگوی پنتاگون به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است. طبق گفته وکیل این زن، وی پس از گزارش حادثه در محیط دانشکده، با رفتارهای طردکننده مواجه شده است.

نام بازیکنان فوتبال اعلام نشده  و مدیر ورزشی این دانشکده اظهار نظر در این باره را به سخنگوی دانشکده محول کرد. او هم گفت که رئیس دانشکده در حال پیگیری تحقیقات مربوط به موضوع است و از اظهار نظر بیشتر در این باره خودداری کرد.

خبر مربوط به این حادثه در حالی منتشر شده که گزارشی از پنتاگون در 18 اردیبشهت‌ فاش کرد بیش از 26 هزار نیروی نظامی آمریکا در سال 2012 هدف حملات جنسی قرار گرفته‌اند.

آقای اوباما، همزمان با انتشار این گزارش از وزیر دفاع آمریکا خواست تلاش برای متوقف کردن افزایش آمارهای خشونت‌های جنسی در ارتش را متوقف نکند. وی همچنین چنین رفتارهایی را غیرقانونی و مصداق خیانت به کشور دانست.

کد مطلب: 34096| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۱۱ ۱:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.