در فرهنگسراي بهمن برگزار مي شود؛

نخستين جشنواره فيلم كوتاه و مستند بهمن

سینما و تئاتر - فرازنیوز: نخستين جشنواره فيلم كوتاه بهمن با عنوان ”همراه شهروند،شهروند همپا” به همت مديريت فرهنگسراي بهمن و با مشاركت كانون فيلم بهمن برگزار مي شود.
کد مطلب: 35955| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۱:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
نخستين جشنواره فيلم كوتاه و مستند بهمن

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، اين برنامه در راستاي طرح «حريم خانواده و رسانه هاي نوظهور» و با هدف گسترش فرهنگ و اخلاق شهروندي اجرا خواهد شد.

فراخوان اين جشنواره از يك مرداد ماه اغاز شده و علاقه مندان مي توانند آثار خود را در قالب يك نسخه دي وي دي به همراه مشخصات سازنده اثر و با موضوعاتي از قبيل اخلاق اجتماعي،فرهنگ شهروندي و سبك زندگي اسلامي به شبكه همكاري هاي فرهنگسراي بهمن واقع در ميدان بهمن تحويل داده و يا از طريق صندوق پستي به شماره 1811843643 ارسال نمايند.

آثار جمع آوري شده در مرحله اول توسط دبيرخانه جشنواره به دبيري كاظم دانش بازبيني شده و پس از اكران عمومي در تالار مبارك فرهنگسراي بهمن،توسط اساتيد و كارشناسان مجرب داوري شده و در برنامه اختتاميه كه همزمان با ميلاد با سعادت امام رضا (ع) در روز ٢٦ شهريور  و با حضور همه عوامل و شركت كنندگان اين جشنواره برگزار مي شود آثار برتر انتخاب شده و جوايزي به رسم يادبود به فيلم سازان برتر اهدا خواهد شد.

علاقه مندان تا ١٥ شهريور فرصت دارند تا با ارائه آثار خود در اين جشنواره شركت نمايند.

دبيرخانه اين برنامه در فرهنگسراي بهمن واقع در ميدان بهمن مي باشد،همچنين شماره تلفن ٥٥٣٠٤١٣٨ آماده پاسخگوئي به علاقه مندان شركت در اين جشنواره مي باشد.

کد مطلب: 35955| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۱:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.