تجاوز و تهیه فیلم مستهجن از دختر جوان!

ایران - فرازنیوز: سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت از دستگیری دو تن از اراذل و اوباش منطقه نظام‌ آباد خبر داد که ضمن آزار و اذیت دختری جوان، از وی فیلم مستهجن تهیه و منتشر کرده بودند.
کد مطلب: 36573| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۶ ۲۰:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
تجاوز و تهیه فیلم مستهجن از دختر جوان!

به گزارش فرازنیوز، سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت گفت: چندی پیش دو تن از اراذل و اوباش سطح دو حوزه استحفاظی کلانتری 106 نامجو به نام«فرزاد» و «مجید»، دختری 17 ساله را به منزلی در آدرس خیابان نامجو که به صورت مجردی بود، برده و او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و با تهدید چاقو از وی فیلم مستهجن تهیه کرده و با بلوتوث منتشر کردند.

 
وی با بیان اینکه شاکیه با مراجعه مستقیم به دادگاه کیفری استان تهران و سپس اداره شانزدهم پلیس آگاهی اعلام شکایت کرده و حکم جلب و دستگیری متهمان از طریق شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ماموران اطلاعات کلانتری 106 ارجاع داده شد، افزود: با ارجاع پرونده تحقیقات ماموران برای شناسایی محل اختفای متهمان که مدتی متواری بودند، آغاز شد و سرانجام این دو متجاوز به عنف در دوم شهریورماه دستگیر شدند.
 
سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت در مورد چگونگی دستگیری این افراد، اظهار کرد:ساعت 14 و 15 دقیقه همان روز اطلاع داده شد که «فرزاد» در خیابان اجاره دار با موتورسیکلت هوندا به صورت خلاف جهت در حال تردد است که ماموران به محل اعزام و وی را دستگیر کردند و پس از آن، محل اختفای «مجید» نیز از طریق متهم دستگیر شده شناسایی شد و ماموران برای دستگیری وی به محل حادثه اعزام شدند که وی به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که ماموران با شلیک یک تیر هوایی، «مجید» را دستگیر کردند.
 
سرهنگ باقری شاد افزود: متهمان جهت سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات تحویل کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.
کد مطلب: 36573| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۶ ۲۰:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.