حضور بانك ملي ايران در سيزدهمين نمايشگاه انجمن بازرسان آسيايي - آمبودزمان

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانك ملي ايران در سيزدهيمن نمايشگاه بين‌المللي انجمن بازرسان آسيايي – آمبودزمان با برپايي غرفه، نسبت به معرفي فعاليت‌هاي خود در زمينه نظارت و بازرسي اقدام كرده است.
کد مطلب: 37156| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۱۵ ۱۰:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
حضور بانك ملي ايران در سيزدهمين نمايشگاه انجمن بازرسان آسيايي - آمبودزمان

به گزارش فرازنیوز، اين نمايشگاه در بخش جنبي كنفرانس انجمن بازرسان آسيايي – آمبودزمان از ساعت 8 تا 17 پانزدهم تا هجدهم مهرماه جاري در سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي پذيراي عموم بازديدكنندگان خواهد بود.


ارائه دستاوردها و آشنايي كارشناسان دستگاه‌هاي اجرايي با اقدامات و فعاليت‌هاي صورت گرفته در زمينه بازرسي، پاسخگويي به شكايات مردمي، اقدمات پيشگيرانه و مبارزه با فساد، ارتقاي سلامت اداري، صيانت از حقوق شهروندي و تكريم ارباب رجوع از جمله اهداف برگزاري نمايشگاه مذكور مي‌باشد.


گفتني است، اين كنفرانس به ميزباني سازمان بازرسي كل كشور برگزار شده است و موسساتي نظير موسسه آمبودزمان بين‌المللي (I.O.I)، دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل متحد (UNOPC) و سازمان شفافيت بين‌المللي (TI)  و همچنين بانك‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي كشور در آن حضور دارند.


بانك ملي ايران در غرفه خود با استقرار مترجم همزمان، راهنماي مهمانان خارجي بازديد‌كننده از غرفه اين بانك مي‌باشد.
اداره كل روابط عمومي از تمامي همكاران جهت بازديد از آخرين دستاوردهاي بانكي درخصوص نظارت و بازرسي در نمايشگاه مذكور دعوت به عمل مي‌آورد.

کلید واژه ها: بانک ملی نمایشگاه
کد مطلب: 37156| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۱۵ ۱۰:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.