عذرخواهي سپ بلاتر به خاطر تمسخر رونالدو

جهان - فرازنيوز: سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا، پس از سخنان تمسخرآمیزش در مورد کریستیانو رونالدو با نوشتن نامه‌ای به رئیس باشگاه رئال مادرید بابت این اظهارات عذرخواهی کرد.
کد مطلب: 37679| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۸/۱۰ ۱۳:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
عذرخواهي سپ بلاتر به خاطر تمسخر رونالدو

به گزارش فرازنيوز، رئیس فیفا روز جمعه و در دانشگاه آکسفورد، در پاسخ به سوالی در مورد مقایسه بین رونالدو و مسی گفت بود: "یکی از این دو بیش از دیگری وقت‌ خود را به آرایش موهایش اختصاص می‌دهد."

او در این جلسه درباره ستاره‌‌های دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا گفته بود: "لیونل مسی پسر خوبی است که هر پدر و مادری دوست دارد که او را در خانه اش داشته باشد، او خیلی سریع و سرزنده است و خیلی خوب بازی می‌کند. در عین حال او مرد خوبی است برای همین همه به او رای می‌دهند."

وی افزوده بود: "ولی رونالدو مثل یک فرمانده در زمین بازی است، داشتن فرماندهانی اینچنین به فوتبال کمک می‌کند و به آن سر زندگی می دهد."

بلاتر در این نامه برای رئیس باشگاه رئال مادرید توضیح داده منظور او از اظهارنظرش در مورد رونالدو تنها "سرگرم کردن" بوده است.

بلاتر همچنین در نامه اش تاکید کرده که "احترام زیادی" برای ستاره رئال مادرید قایل است: "می خواهم در این خاطر نشان کنم که کریستیانو رونالدو برای من هم سطح لیونل مسی است و هر دو این بازیکنان در نوع خود بی نظیر و فوق العاده هستند. من از اینکه اتفاق رخ داده در دانشگاه باعث ناراحتی بسیاری شد متاسفم و از بابت آن عذرخواهی می‌کنم."

پیش از این باشگاه رئال مادرید در واکنش به اظهارنظر سپ بلاتر، آن را بی احترامی دانسته و خواستار تکذیب آن شده بود.

کریستیانو رونالدو هم در واکنش به اظهار نظر سپ بلاتر در صفحه فیس بوک خود نوشته بود: "این موضوع به وضوح احترام و توجه فیفا را نسبت به من، باشگاه و کشورم نشان می‌دهد."

کد مطلب: 37679| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۸/۱۰ ۱۳:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.