اتمام عملیات احداث تقاطع غیر هم سطح خیابان شهرداری و بزرگراه نیایش تا پایان سال

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاو ن عمران شهرداری منطقه 2 گفت : تقاطع غیر همسطح خیابان شهرداری و بزرگراه نیایش به منظور رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد .
کد مطلب: 37824| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۸/۱۵ ۲۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
اتمام عملیات احداث تقاطع غیر هم سطح خیابان شهرداری و بزرگراه نیایش تا پایان سال

به گزارش فرازنیوز، احمد پور با بیان اینکه فعالیت های عمرانی در سطح خیابان ها و بزرگراه ها در کاهش حجم ترافیک و طول مسیر شهروندان بسیار موثر است افزود :بر این اساس تقاطع غیر هم سطح خیابان شهرداری و بزرگراه  نیایش که خیابان شهرداری شمالی و جنوبی را به هم متصل می کند برای رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان به خیابان های اطراف آغاز شده است .

وی در ادامه اظهار داشت :نصب 35 در صد پایه های ستونی و همچنین ساخت المان های خاکی در محل از جمله فعالیت های عمرانی است که برای بهره برداری این تقاطع تا کنون انجام شده است .

احمد پور با اشاره به اینکه همواره در فغالیت های عمرانی همکاری معارضین کمک بسیار زیادی به پیشرفت طرح ها و برنامه ها می کند تصریح کرد :شرکت فاضلاب ، شرکت برق ، شرکت گاز از جمله معارضین این طرح بوده اند که با مساعدت و همکاری شرکت فاضلاب این پروژه به فعالیت خود ادامه می دهد .

وی در پایان خاطر نشان ساخت :ساخت این تقاطع هزینه ی 10 میلیون تومانی خواهد داشت که تاثیر بسیاری بر تسهیل رفت و آمد در شمال غرب پایتخت خواهد گذاشت .

کلید واژه ها: بزرگراه نیایش خیابان
کد مطلب: 37824| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۸/۱۵ ۲۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.