نکونام: حقم را خوردند، متاسفم ایران جایزه‌ای نگرفت

ایران - فرازنیوز: کاپیتان تیم ملی ایران معتقد است که جایزه برترین بازیکن سال آسیا حق او بوده و باید به او تعلق می‌گرفته است.
کد مطلب: 38128| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۵ ۲۰:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
نکونام: حقم را خوردند، متاسفم ایران جایزه‌ای نگرفت

به گزارش فرازنیوز، جواد نکونام پس از ناکامی در کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا در سال 2013 گفت:‌ به نظرم این جایزه حق من بود و باید به من می‌دادند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و دست‌مان از تمام جایزه‌ها کوتاه ماند. به نظرم جایزه بهترین بازیکن و بهترین تیم ملی حق ایران بود.

جواد نکونام که بسیار ناراحت و عصبی به نظر می رسید تا حدی که با اکثر رسانه ها مصاحبه نکرد و فقط در اظهارات کوتاهی جایزه را حق خودش دانست و از اینکه بازیکن چینی برنده جایزه ای اف سی شد ابراز تعجب کرد.
 
او گفت اگر می دانست جایزه را قرار است به چین بدهند اصلا به مالزی نمی آمد ، وی همچنین حضور نامزد ایرانی را در کاندیدا های کنفدراسیون آسیا ، سوء استفاده ی این نهاد از اعتبار بازیکنان ایرانی دانست.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: باید قوی‌تر از این عمل کنیم تا به افتخارات برسیم. باید کارهایی را بکنیم که همه کشورها انجام می‌دهند، وگرنه همین طور بدون جایزه می‌آییم و می‌رویم. ببینید کشور چین نه به جام جهانی صعود کرده و نه صعودش به جام ملت‌های آسیا قطعی شده اما همه جایزه‌ها را گرفته است.امیدوارم در سال‌های بعد وضعیت طور دیگری باشد. متاسفم که ایران هیچ جایزه‌ای نگرفت. این خوب نیست که نمایندگان ما را به اینجا می‌آورند و هیچ جایزه‌ای نمی‌دهند. کشور ما لیاقتش بیشتر از این بود.

وی در ادامه گفت: در این زمینه فقط فدراسیون نیست که تاثیرگذار خواهد بود بلکه ما باید در AFC کرسی‌هایی داشته باشیم که در این زمینه به ما یاری دهند.

کد مطلب: 38128| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۵ ۲۰:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.