افتخار جدید بانک پارسيان از سوي نشریه بنکر

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک پارسيان رتبه اول ميان بانک هاي خصوصي کشور و سيزدهمين موسسه اسلامي جهان بر اساس شاخص دارايي هاي منطبق بر شريعت را به خود اختصاص داد.
کد مطلب: 38229| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۲۱:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
افتخار جدید بانک پارسيان از سوي نشریه بنکر

به گزارش فرازنیوز، در آخرين رتبه بندي بزرگترين موسسات مالي و بانک هاي اسلامي جهان که در شماره نوامبر سال 2013 نشريه تخصصي Banker منتشر شده است، بانک پارسيان به عنوان بانک هفتم کشور و همچنين سيزدهمين موسسه اسلامي جهان بر اساس شاخص دارايي هاي منطبق بر شريعت معرفي شد.

در اين گزارش، بانک پارسيان در ميان بانک هاي خصوصي کشور بر اساس شاخص دارايي منطبق بر شريعت رتبه اول را به خود اختصاص داده و از اين حيث همچنان اولين بانک خصوصي کشور است.

شايان توجه است؛ پيش از اين نيز براساس آخرين رتبه بندي 1000 بانک برتر جهان توسط مجله تخصصي بنکر در ژولاي 2013، بانک پارسيان در شاخص عملکرد نسبت سود به سرمايهROE ، رتبه نخست ايران و رتبه 27 جهاني را کسب کرده بود.

نشريه معتبر و تخصصي بنکر به عنوان يکي از برجسته ترين مجلات بانکي و مالي دنيا، هر ساله بانک هاي برتر جهان را در شاخه هاي مختلفي از جمله؛ ميزان سرمايه، حجم دارايي، نسبت سرمايه به حجم دارايي، ميزان سود، عملکرد(بازدهي) و ساير نسبت هاي فني رتبه بندي و معرفي مي کند و نام بانک هاي برتر را رسما در مجله بنکر به چاپ مي رساند.

اين مجله که يکي از برجسته ترين مجلات بانکي دنيا محسوب مي شود ، در بيش از 150 کشور در سراسر دنيا منتشر مي شود و منبعي کليدي براي اطلاعات و تحليل هاي صنعت بانکداري و بازار سرمايه به شمار مي آيد.

کد مطلب: 38229| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۲۱:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.