زمستان امسال با هفته های 200 میلیونی همراه اول

رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: مشترکین اپراتور اول با طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی»، هر هفته شانس خود را برای برنده شدن دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی امتحان می کنند.
کد مطلب: 38666| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۴ ۱۷:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
زمستان امسال با هفته های 200 میلیونی همراه اول

به گزارش فرازنیوز، مشترکین همراه اول می توانند برای برنده شدن جوایز 100میلیونی به روشهای مختلف نظیر فعالسازی سیمکارت دائمی(100امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی (هر1000تومان 1امتیاز)، فعالسازی سیمکارت اعتباری(10امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری (هر1000 تومان 1امتیاز) اقدام کنند.

   براساس این گزارش، قرعه کشی به صورت هفتگی برگزار شده و محاسبه امتیازات شرکت کنندگان درقرعه کشی هم به صورت هفتگی (ازساعت صفر روز شنبه هر هفته تا ساعت ۲۳:۵۹ روزجمعه آن هفته) است. در این طرح تشویقی، امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال پیدا نمی کند و هفته اول، از یکم دی تا  6 دی ماه 92 در نظرگرفته شده است.

   در طرح مذکور، به هر امتیاز یک کد منحصر به فرد تخصیص داده می شود ­(به عنوان مثال مشترکی که ۱۰ امتیاز دارد،۱۰ کد منحصر به فرد دریافت می کند)، که این کدها طی پیامکی به اطلاع هر مشترک خواهد رسید.

   در این طرح، مبنای شرکت در قرعه کشی، شماره تلفن است و نه فرد؛ بنابراین مشترکین با چندین شماره تلفن می توانند در قرعه کشی شرکت کرده و با هر شماره تلفن،  به میزان امتیاز کسب شده شانس برنده شدن داشته باشند.

    لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی، نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

    همراه اول در پایان اعلام کرده است که مشترکین محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، عدد 9 لاتین و برای استعلام امتیاز، عدد1 لاتین را به سامانه 8083 پیامک کنند.

کلید واژه ها: همراه اول مشترکان
کد مطلب: 38666| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۴ ۱۷:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.