به دستور وزیر نفت:

"ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی" در وزارت نفت تشکیل شد

نفت و نیرو - فرازنیوز: "ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی" به دستور وزیر نفت و در پی تاکید دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهور در جهت ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادي، در وزارت نفت تشکیل شد.
کد مطلب: 39078| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ ۱۴:۱۷:۱۰| نسخه چاپی

به گزارش فرازنیوز، اكبر نعمت‌الهي مدير كل روابط‌عمومی وزارت نفت با اعلام این خبر افزود: تشکیل این ستاد بر اساس تاکید رئیس محترم جمهور مبنی بر مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت نفت نعمت‌الهي گفت: شناخت موارد فساد و برخورد قانوني با آن، ارزیابی و شناخت گلوگاه‌های اصلی بروز و گسترش فساد در صنعت نفت و ارائه پیشنهاد فرایندهای اصلاحی جهت پیشگیری از فساد از مهمترین ماموریت‌های این ستاد است.

مدير كل روابط‌عمومی وزارت نفت افزود: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در وزارت نفت از مدیران مرتبط با این موضوع تشکیل خواهد شد و وظیفه دارد  گزارش‌های رسیده از داخل و خارج صنعت نفت را بررسی و پیگیری نماید.

وي گفت: براساس دستور مهندس زنگنه، کلیه مدیران و کارکنان صنعت نفت موظفند ضمن پیگیری و برخورد با موارد احتمالی فساد، هرگونه تخلف در حوزه کاری خود را جهت پیگیری به این ستاد گزارش نمایند.

اکبر نعمت الهی در خاتمه اضافه کرد: وزیر نفت همچنین خواستار ارائه گزارش ماهانه از فعالیت‌های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شده‌است.

کد مطلب: 39078| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ ۱۴:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.