مهندس آقامحمدی خبر داد:

طراحی پلت فرم جدید در سایپا

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول و رئیس ستاد توسعه محصول سایپا از تولید محصول جدید شرکت سایپا خبر داد و گفت: بر اساس استراتژی شرکت سایپا در جهت تنوع بخشی به سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا، این شرکت در حال طراحی پلت فرم جدیدی است.
کد مطلب: 39172| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
طراحی پلت فرم جدید در سایپا

به گزارش فرازنیوز، مهندس ناصر آقامحمدی افزود: به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخ به نیاز آنها، خودرویی جدید بر اساس استاندارد های روز دنیا در حال طراحی است و قابلیت هایی چون مصرف سوخت پائین، میزان آلایندگی کم، قیمت رقابتی و زیبایی ظاهری در طراحی آن مد نظر قرار خواهد گرفت.

قائم مقام مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تولید پلت فرم جدید را مستلزم توسعه قوای محرکه دانست و گفت: جهت تولید محصول جدید نیاز به تولید و توسعه قوای محرکه از جمله  موتور، گیربکس می باشد و برهمین اساس این موضوع در دستور کار شرکت مگا موتور قرار گرفته است.

وی افزود: این محصول مجهز به موتورهای نسل جدید و امروزی خواهد بود که به لحاظ مشخصات عملکردی در سطح بالایی قرار دارد و بر اساس استانداردهای روز دنیا با میزان آلایندگی کم تولید خواهد شد.

رئیس ستاد توسعه محصول سایپا، تولید این محصول را آغاز فصل تازه ای برای محصولات سایپا دانست و گفت: این خودرو با داشتن مشخصات عملکردی مناسب در کلاس B طراحی و تولید خواهد شد و قطعا نظر مخاطبان را به خود جلب خواهد کرد.

وی زمان تولید این خودرو را اواخر سال 95 بر شمرد و اظهار امیدواری کرد: با طراحی و تولید این پلت فرم جدید بتوانیم تحولی بر روی کیفیت محصولات و رضایت مندی مشتریان ایجاد کنیم .

کد مطلب: 39172| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.