برگزاری جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان به اردیبهشت سال آینده موکول شد

ادبیات و هنر - فرازنیوز: دبیر دهمین جشنواره ملی مطبوعات کودک و نوجوان، از تغییر زمان برگزاری جشنواره از اسفندماه امسال به اواسط اردیبهشت سال آینده به دلیل حجم زیاد آثار،خبر داد.
کد مطلب: 39535| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
برگزاری جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان به اردیبهشت سال آینده موکول شد

به گزارش فرازنیوز، قاسم عزیززاده‌گرجی با بیان این که تاکنون 15 هزار و 130 اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره ملی مطبوعات کودک و نوجوان ارسال شده  است، تصریح کرد:چون زمان داوری آثار با توجه به حجم آثار، کم بود و همچنین برای افزایش کیفیت در سطح داوری‌ها زمان برگزاری جشنواره از اسفندماه امسال به اردیبهشت سال آینده تغییر کرد و این جشنواره اول تا چهارم اردیبهشت 93 برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با اشاره به اینکه بعد از دریافت آثار، 30 نفر از همکاران ما آثار را کدگذاری و جداسازی کردند، ادامه داد: 30 نفر از نوجوانان را هم دعوت کردیم که آثار را داوری کنند و این موضوع از ویژگی‌های جشنواره این دوره است.

وی اذعان داشت: یک هزار و 450 اثر در زمینه طرح گرافیکی، سه هزار و 96 اثر در بخش داستان‌های تالیفی، دو هزار 350 اثر در بخش شعر تالیفی، یک هزار و 898 اثر در بخش آزاد، یک هزار و 471 اثر در بخش گزارش، 453 مصاحبه، 423 سرمقاله، 304 خبر، 297 اثر در بخش طنز، 198 اثر در بخش موضوعی و 114 اثر در بخش تیتر به دبیرخانه ارسال شد.

عزیززاده‌گرجی با اشاره به اینکه استقبال زیاد از جشنواره به این دلیل بود که برای نخستین‌بار در جشنواره فراخوان داشتیم، یادآور شد: در دوره‌های قبل، اطلاع‌رسانی جشنواره در قالب دعوتنامه بود.

کد مطلب: 39535| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۵:۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.