قتل داماد ایرانی توسط 2 برادر زن افغان

ایران - فرازنیوز: دو برادر زن افغان که اصرار به طلاق خواهرشان از شوهر ایرانی داشتند، دست به جنایت زدند و فراری شدند.
کد مطلب: 40059| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۵ ۲۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
قتل داماد ایرانی توسط 2 برادر زن افغان

به گزارش فرازنیوز، ساعت هفت صبح 30 دی ماه سال جاری، ماموران کلانتری ورامین در جریان جنایتی در محله ریحان آباد قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران خود را به قتلگاه رسانده و با پیکر نیمه جان یک مرد که در حیاط خانه اش روی زمین افتاده بود روبرو شدند.
 
بنا به این گزارش،  ˈمهدیˈ 50 ساله که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد به بیمارستان انتقال داده شد اما با وجود تلاش پزشکان به کام مرگ فرو رفت.
 
به این ترتیب بازپرس ˈمسعودیˈ از شعبه اول دادسرای ورامین دستور داد تیمی از ماموران پلیس آگاهی شرق تهران برای ردیابی عاملان جنایت و رازگشایی وارد عمل شوند.
 
کارآگاهان در گام نخست به سراغ همسایه قربانی جنایت که با پلیس 110 تماس گرفته بود، رفتند.
 
وی گفت: «مهدی» مدتی بود با دختری افغان که 30 ساله است ازدواج کرده و از آن زمان به بعد همیشه از سوی دو برادر زنش تهدید می شد.
 
وی افزود: چند بار مهدی و آنها با هم درگیر شدند اما مهدی و همسرش حاضر نبودند از هم جدا شوند. هر وقت مرد همسایه را می دیدم می گفت دو برادر زنش همیشه وی را تهدید به مرگ می کنند اما این تهدید ها باعث جدایی آن دو نشد و زندگیشان ادامه داشت.
 
مرد همسایه گفت: روز حادثه مهدی با من تماس گرفت و گفت برادرهای زنش به خانه اش آمده و قصد کشتن وی را دارند که ناگهان تلفنش قطع شد.
 
خیلی زود خودم را جلوی در خانه آنها رساندم و صدای درگیری و کمک خواهی های مهدی را شنیدم، هر چه به در کوبیدم بی فایده بود تا این که تصمیم گرفتم از بالای دیوار وارد حیاط خانه شوم، آنجا بود که پیکر نیمه جان مهدی را دیدم و این در حالی بود که عاملان قتل از در پشتی ساختمان پا به فرار گذاشته بودند.
 
با این سرنخ ها مأموران برای دستگیری عاملان این جنایت فامیلی به مخفیگاه آنها رفتند و پی بردند «رضا» و «کاظم» آنجا را ترک کرده و گریخته اند.
 
کارآگاهان که شنیده بودند دو برادرزن همدستانی نیز داشته اند، سه مظنون دیگر را پیش از فرارشان دستگیر کردند.
 
بنابر این گزارش، در حالی که ردیابی ها برای دستگیری عاملان جنایت به بن بست رسیده است، بازپرس مسعودی با تقاضای چاپ عکس دو مرد افغان خواست کسانی که اطلاعی از مخفیگاه آنان دارند به پلیس آگاهی شرق تهران یا شعبه اول بازپرسی دادسرای ورامین مراجعه کنند.

کد مطلب: 40059| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۵ ۲۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.