سفره هفت سین نوروزی در 7 نقطه از میادین غرب تهران گسترده می شود

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهرداری منطقه 5 با برپایی سفره هفت سین در 7 نقطه از میادین و معابر پرتردد منطقه ، نماد عید نوروز را برای مسافران و شهروندان به نمایش می گذارد .
کد مطلب: 40469| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ ۱۴:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
سفره هفت سین نوروزی در 7 نقطه از میادین غرب تهران گسترده می شود

به گزارش فرازنیوز، مرتضی آدینه معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه با اعلام این خبرگفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار سفره هفت سین  در 7 نقطه از منطقه همراه با نمای بصری زیبا و نورپردازی های مناسب پهن می شود.

وی افزود: این نمادهای نوروزی درمیادین صادقیه، شهران و....گسترده می شود.

آدینه از ساماندهی وبهسازی مبلمان شهری بوستان ها وهمچنین آذین بندی ونورپردازی در سطح منطقه خبر داد و یادآور شد: آراستگی و تزیین محیط و المان های شهریمتناسب با ایام فاطمیه دردستور کارقراردارد.

وی ادامه داد: پاکسازی اغتشاشات بصری با مواد پوشاننده دیوارهای بدمنظر، پاکسازی زمین های بایر، حذف زواید فیزیکی و پاکسازی انهار، شستشوی المانها و رنگ آمیزی پلهای عابر پیاده و ایستگاه های اتوبوس، نصب فلاورباکس در پارک ها و بوستان ها از دیگر اقدامات حوزه شهری و فضای سبز در طرح استقبال از بهار است.

معاون شهردارمنطقه 5 تصریح کرد: نصب المان های مذهبی ونوروزی ،اجرای نقاشی دیواری ،احداث آبنما و... ازدیگر فعالیت های اجرایی درزیباسازی محیط شهری است

 

کلید واژه ها: سفره هفت سین نوروز
کد مطلب: 40469| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ ۱۴:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.