از عجیب ترین مراسم تدفین دنیا تا مردی که سنگ می خورد!

جهان - فرازنیوز: نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی. مردی که روزی سه کیلوسنگ می‌خورد/ کری خوانی ترسناک / بی‌عاطفه‌ترین پرستار دنیا/ شجاع‌ترین گربه جهان/ بامزه ترین حیوان زشت جهان . . .
کد مطلب: 40948| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۱۹ ۱۹:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
از عجیب ترین مراسم تدفین دنیا تا مردی که سنگ می خورد!

به گزارش فرازنیوز،

 

مردی که روزی سه کیلوسنگ می‌خورد


این مرد هندی از سن 10 سالگی به خوردن گل و سنگ "معتاد" شده است و با وجود اصرار مکرر اهالی روستایش در ایالت کارناتاکای هند برای ترک این اعتیاد عجیب، "هونو گندی" تاکید می کند که "می توانم از وعده های غذایی دست بکشم اما از خوردن آجر و گل نه". این اعتیاد به بخشی اصلی از زندگی گندی تبدیل شده است به گونه ای که روزانه نزدیک به سه کیلو سنگ و گل می خورد.

 

روزنامه دیلی میل انگلیس نوشت: این شهروند هندی می گویند که با وجود گذشت 20 سال از این عادت، با هیچ مشکل جسمی یا آثار جانبی به علت مصرف این وعده غذایی "اشتها آور" روبرو نشده است و دندانهایش با "این غذاها" مشکلی ندارند.

 

گندی هرجا در منطقه پا می گذارد، توجه عابران و اهالی را به خود جلب می کنند و همه از این که او یک قطعه سنگ خیابان را برداشته و به سرعت در دهان می گذارد و از خوردن آن نظیر یک قطعه گوشت لذت می برد، تعجب می کنند.


مردی که روزی سه کیلوسنگ می‌خورد

کمپین فیس بوکی ها در حمایت از ساخت سریال پایتخت۴


در حالیکه سریال تلویزیونی «پایتخت» سه شنبه دوازدهم فروردین با پخش قسمت نهایی خود به سری سوم این مجموعه تلویزیونی پایان داد، به دنبال استقبال گسترده مخاطبان، کمپین حمایت از ساخت سریال پایتخت4″ در شبکه اجتماعی فیس بوک به راه افتاده است.


کمپین فیس بوکی ها در حمایت از ساخت سریال پایتخت۴


کری خوانی ترسناک طرفداران برانشوایگ قبل از داربی


اولتراهای طرفدار تیم آینتراخت برانشوایگ در آستانه برگزاری داربی نیدرساشن با تیم هانوفر، یک گوسفند مرده را به تمرینات تیم رقیب بردند. در کنار این موجود بی گناه، بنری نیز وجود داشت که روی آن نوشته بود:«یکشنبه زمان شما به پایان می رسد حیوان های کثیف!». دوست داران تیم دانیال داوری ظاهرا به مراتب خشن تر از آن چیزی هستند که پیش از این به نظر می رسید!  


کری خوانی ترسناک طرفداران برانشوایگ قبل از داربی


بی‌عاطفه‌ترین پرستار دنیا


یک شرکت ایتالیایی روباتی طراحی کرده است که می تواند جای خدمتکار و پرستار کودک را در خانه بگیرد.

 

شرکت ایتالیایی «هندزکمپانی» روبات خانگی محصول ۲۰۱۴ خود را رونمایی کرد. این روبات برای کمک و تسهیل کار روزانه ساخته شده و به عنوان دستیار شخصی در رسیدگی امور خانه میتواند کمک خوبی برای والدین باشد.

این ربات با اسم «آدام» به تازگی در سالن «اینوروبو» در لیون رونمایی شده است. «آدام» برخلاف فیلم های علمی تخیلی یک ربات انسان نما نیست بلکه یک پلت فرم روباتیک است که قادر به حرکت به طور مستقل و کنترل تهویه، روشنایی و دمای داخلی خانه است.


بی‌عاطفه‌ترین پرستار دنیا

شجاع‌ترین گربه جهان


شیرها دور گربه‌ای جمع شده‌اند اما گربه از شیرها هراسی ندارد و با جثه ریز قصد حمله به آن‌ها را دارد، یک عکاس آلمانی از این صحنه دیدنی عکاسی کرده است.


شجاع‌ترین گربه جهان

بامزه ترین حیوان زشت جهان


از نظر بسیاری از کارشناسان حیات وحش جهان ، پانگولین ها یا همان مورچه خوارهای پولک دار در عین زشت بودنشان به عنوان یکی از بامزه ترین حیوانات جهان به حساب می آیند. این حیوان هم اکنون در لیست حیوانات در معرض خطر انقراض جهان قرار دارد و در مناطقی همچون جنوب آفریقا و آسیا زیست می‌کند.


بامزه ترین حیوان زشت جهان

عجیب ترین مراسم تدفین در دنیا


در بخش هایی از تبت طبق رسوم اعتقاد بر این است که انسان پس از مرگ زندگی  جدید خواهد داشت. بدلیل این اعتقاد مردم این منطقه برای داشتن سرنوشتی بهتر اجساد مردگان را در اختیار پرندگان مرده خوار قرار میدهند تا شاید مرده  های آنها در زندگی جدید آرامش بیشتری داشته و زندگی بهتری را تجربه کنند. در این مراسم جسد ها به جای تدفین توسط کرکس ها خورده خواهند شد.


عجیب ترین مراسم تدفین در دنیا

من بی سوادم اما می دانم آمریکا...
آموزش نظامی زنان


یک گروهبان در حال آموزش نظامی اعضای لشکر نظامی زنان برای کار با تفنگ


آموزش نظامی زنان
 

کد مطلب: 40948| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۱۹ ۱۹:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.