ديدار مديرعامل بيمه آسيا با نماينده سازمان ملل در امور پناهندگان

بانک و بیمه - فرازنیوز: دکتر ابراهيم کاردگر، نايب رئيس هيأت مديره و مديرعامل بيمه آسيا با برنارد دويل، نماينده کميسر عالي سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) ديدار و گفتگو کرد.
کد مطلب: 41114| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
ديدار مديرعامل بيمه آسيا با نماينده سازمان ملل در امور پناهندگان

به گزارش فرازنیوز، دکتر کاردگر در اين ديدار ضمن ارائه گزارشي از توانمندي‌ها و ويژگي‌هاي بيمه‌آسيا، بيمه درمان را کليد ورود به ساير رشته‌هاي بيمه‌اي برشمرد و گفت: از آنجا که اين رشته بيمه‌اي، کاربر و هزينه‌بر است، تلاش و تأکيد ما در نظر گرفتن جنبه انساني موضوع است و افتخار مي‌کنيم که در خدمت همنوعان خود هستيم . اين امر جزو آموزه‌هاي ديني ماست که از همنوعان خود در تمام نقاط دنيا حمايت کنيم.
برنارد دويل، نماينده کميسر عالي سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) ضمن اشاره به محبوبيت بيمه‌آسيا در کميسارياي عالي سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ، گفت: قرارداد با بيمه‌آسيا اثرات چشم‌گير و مثبتي داشته است و در دو مرحله اجراي اين قرارداد طي سال گذشته و امسال ياد گرفتيم که چه طور در مسير موفقيت گام برداريم .از اين بابت از کارکنان بيمه‌آسيا و انعطاف‌پذيري آن ها تشکر مي‌کنم.
نماينده کميسر عالي سازمان ملل در امور پناهندگان گفت: اين نوع قراردادها معمول نيست و به همين علت علاقه به انجام آن در سازمان، زياد است و اين اولين باري است که چنين پروژه‌اي را به اجرا درآورده‌ايم و اين قرارداد براي ما بسيار مهم است و کارشناسان ما به منظور بررسي راه هاي توسعه و بهبود اين فرآيندها به تهران خواهند آمد.
وي افزود:بيش از اين کارشناسان بيمه‌اي ما از ژنو به ايران مي‌آمدند ولي در حال حاضر به خاطر فعاليت در قرارداد بيمه تکميلي پناهندگان خودمان به کارشناس بيمه تبديل شده‌ايم.
عليرضا بني‌اسدي، مدير بيمه‌هاي درمان نيز در اين ديدار به ارائه گزارشي از روند اجرايي اين قرارداد پرداخت و گفت: همکاري با کميساريا از تيرماه سال 1391 آغاز و با توجه به تعامل بسيار خوب و مطلوب سه جانبه اين طرح به خوبي به اجرا درآمد.
وي با اشاره به پرداخت خسارت به 37550 نفر از پناهندگان طي سال گذشته، افزود: رويکرد ما در اين طرح رويکردي انسان‌دوستانه در کنار فعاليت‌هاي بيمه اي شرکت است.
دکتر عزيز کاظمي، مديرکل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت کشور نيز ضمن تشکر از بيمه‌آسيا به خاطر انجام کار شايسته براي پناهندگان گفت: ايران اولين کشوري است که بيمه پناهندگان را اجرا مي‌کند و اين کار بي‌نظير را به انجام رسانده است.
در ادامه دکتر کاظمي پيشنهاد ارايه اين طرح به صورت بسته آموزشي از سوي بيمه‌آسيا براي ساير کشورها در اجلاس ژنو مطرح کرد.
دکتر کاردگر،مديرعامل بيمه آسيا در اين خصوص گفت: اين آمادگي وجود دارد که اين طرح به صورت کارگاه آموزشي در ساير کشورها ترويج و آموزش داده شود.
مدير عامل بيمه آسيا همچنين خواستار اعزام کارشناسان سازمان ملل و ارتقاي سطح دانش کارشناسان بيمه‌آسيا و آموزش آنها در اين زمينه شد.
در پايان اين ديدار دو لوح تقدير به نشانه سپاس از تلاش‌هاي برنارد دويل و دکتر عزيز کاظمي در اجراي اين طرح به آن‌ها اهدا شد.

 

کد مطلب: 41114| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۴:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.