جمعه همین هفته صورت می گیرد؛

برگزاری همایش پیاده روی 5 هزار نفری در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: پردیس تفریحی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس، روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، میزبان برگزاری همایش پیاده روی 5 هزار نفری خواهد بود.
کد مطلب: 41501| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
برگزاری همایش پیاده روی 5 هزار نفری در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس
به گزارش فرازنیوز، قاسم مولایی شهردار منطقه در این باره گفت: اداره سلامت حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه، همزمان با فرا رسیدن هفته سلامت، این برنامه را با حضور و مشارکت شهروندان برگزار می کند. این اقدام در راستای بازنگری توانمندیها، دستاوردها و انتظارات موجود بمنظور پاسخگویی منطقی و شایسته به مردم همچنین توجه به نقش سلامت برای داشتن جامعه ای سالم صورت می گیرد تا شهرداری نیز همراه با سایر دستگاه های مسئول، در مسیر تحقق سلامت شهروندان گام بردارد.
 
وی افزود: می توان گفت همایش بزرگ پیاده روی در دریاچه شهدای خلیج فارس بعنوان یکی از زیباترین و بی نظیرترین مجموعه های تفریحی گردشگری پایتخت را فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در راستای ارتقای سلامت و تأکید بر اصلاح روش های زندگی در تأمین سلامتی، جلب مشارکت مردم و همکاری عمومی است.

گفتنی است طی این همایش که از ساعت 5/7 صبح تا 12 ظهر برگزار می شود، مسئولان کشوری، رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی تهران، مدیران ارشد شهرداری تهران و ... نیز با دیگر شهروندان علاقه مند، همراه و همگام خواهند بود. اجرای برنامه های فرهنگی هنری و پرواز بالن برفراز آسمان با شعار هفته سلامت از جمله برنامه های تدارک دیده شده ای است که در خلال برپایی این همایش به اجرا در خواهند آمد.
کلید واژه ها: همایش پیاده روی
کد مطلب: 41501| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶  ,   July 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.