آغاز دور جدید بازدید میدانی محلات منطقه 15 با حضور شورایاران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 15 در دومین جلسه هم اندیشی با دبیران شورایاری محلات در سال جدید از آغاز دور جدید بازدید میدانی محلات خبر داد.
کد مطلب: 41968| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۳ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
آغاز دور جدید بازدید میدانی محلات منطقه 15 با حضور شورایاران

به گزارش فرازنیوز، انجمنی ضمن تبریک سالروز تاسیس شوراها و همچنین خیر مقدم به دبیران جدید انتخاب شده گفت: تشکیل شوراها یکی از افتخاراتی است که به برکت انقلاب اسلامی و در راستای سپردن کارها به مردم حاصل شده است.

شهردار منطقه 15 با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسوولیت شوراها بالاتر از نظارت بوده و در واقع حمایت است گفت: از همین فرمایش معظم له بهره گرفته و از نگاه حمایتی و تشویقی شورایاران نسبت به شهرداری منطقه 15 تشکر می کنم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از روحیه جهادی، وفاق و همدلی شورایاران منطقه در سال گذشته اظهار امیدواری کرد: نشست ها به صورت عملیاتی و در سطح بالاتری برگزار شود تا مناطق دیگر هم از این منطقه الگوبرداری کنند.

بنابراین گزارش، در ادامه جلسه دکتر انجمنی با اشاره به اینکه راه اندازی بزرگراه شهید شوشتری در منطقه تاثیر بسزایی در سهولت تردد و رفع معضل ترافیک منطقه و حتی استانها و شهرستان های های اطراف دارد اظهار امیدواری کرداین پروژه تا پایان سالجاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

کد مطلب: 41968| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۳ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.