مدیر نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت:

شرکتهایی که نیامدند از جاذبه های نفت ایران عقب ماندند

نفت و نیرو - فرازنیوز: مدیر نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت در دیدار با رئیس کمیته نیرو و برق کمیسیون انرژی گفت: استقبال امسال معنادار است، البته نفت جذابیت خاص خود را دارد.
کد مطلب: 42148| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۹ ۱۲:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
شرکتهایی که نیامدند از جاذبه های نفت ایران عقب ماندند

به  گزارش فرازنیوز، مدیر نوزدهمین نمایشگاه بین االمللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در دیدار با حسین امیری خامکانی، دبیر کمیته برق و نیروی  کمیسیون انرژی مجلس در ستاد خبری شانا گفت: امسال ارتباط سازنده ای با شرکتهای خارجی برقرار شد که  سبب افزایش سه برابری حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاه شد.

اکبر نعمت الهی، افزود: افزایش شرکتهای خارجی در نمایشگاه معنادار است.  آنها که نیامدند، عقب ماندند. امسال استقبال از نمایشگاه به حدی بود که به دلیل تکمیل ظرفیت،  بیش از یکصد متقاضی موفق به حضور در نمایشگاه نشدند.

وی در این زمینه امکانات محل دائمی نمایشگاههای تهران را ناکافی دانست و افزود: به دلیل تکمیل شدن ظرفیت نمایشگاه مجبور شدیم خیابانهای درون نمایشگاه را به غرفه بدل کنیم.

مدیر نمایشگاه بین المللی نفت، این نمایشگاه را محمل مناسبی برای آشنایی دانشجویان فنی بخصوص رشته های مرتبط با نفت دانست و افزود: امسال برای همه دانشگاههای فنی اخبار آغاز نوزدهمین نمایشگاه نفت اطلاع رسانی شد.

وی بازخورد برگزاری موفق نوزدهمین نمایشگاه نفت را در میان شرکت کنندگان خارجی بخصوص سفرای مقیم تهران مثبت و سازنده توصیف کرد و گفت: استقبال امسال معنادار است، البته نفت جذابیت خاص خود را دارد.

به گزارش شانا، صاحب نظران بر این عقیده هستند که ویژگیهای صنعت نفت در ایران به گونه ای است که لزوم تاسیس یک نمایشگاه دائمی برای آن بیش از پیش احساس می شود.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت با حضور ٣٣ کشور و  ۶٠٠ شرکت خارجی و ١٢٠٠ شرکت داخلی از روز سه شنبه (١۶ اردیبهشت ماه) آغاز به کار کرد و امروز (جمعه) بعد از ۴ روز در محل دائمی نمایشگاههای تهران به کار خود پایان داد.

کد مطلب: 42148| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۲/۱۹ ۱۲:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.