اعتراف دختر عاشق‌ پيشه به قتل زن‌ باردار

ایران - فرازنیوز: دختر ۲۵ ساله اي که عاشق مردي شده بود، به قتل فجيع همسر باردار وي اعتراف کرد.
کد مطلب: 43005| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۷ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
اعتراف دختر عاشق‌ پيشه به قتل زن‌ باردار

به گزارش فرازنیوز، ساعت ۲ بعدازظهر بيست و چهارم آبان سال ۹۱، جسد زن بارداري در منزل مسکوني واقع در منطقه گلشهر مشهد کشف شد.

 
 بررسي هاي پليس نشان مي داد که زن ۳۵ ساله با همسرش اختلافاتي داشته است؛ بنابراين به دستور مقام قضايي، همسر مقتول بازداشت شد و تحقيقات در اين باره ادامه يافت. 
 
در بررسي هاي بيشتر مشخص شد، مرد جوان با دختر ۲۵ ساله اي به نام «م.الف» ارتباط دارد و گاهي دختر جوان به منزل او رفت و آمد مي کرده است.
 
 اين گزارش حاکي است: دختر جوان نيز چند روز بعد بازداشت شد اما ارتکاب قتل را انکار کرد. اين در حالي بود که در تحقيقات مشخص شد دختر جوان ۱۰ روز قبل از وقوع جنايت به منزل مقتول رفته و کليد منزل را سرقت کرده است ولي دختر جوان اين اتهامات را رد کرد و تنها داشتن رابطه با همسر زن باردار را پذيرفت.
 
 پس از گذشت مدتي از اين ماجرا، کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي که با نظارت مستقيم قاضي «موحدي راد» قاضي ويژه قتل عمد عمليات اطلاعاتي و پليسي خود را ادامه مي دادند به سرنخ هاي مستندي از حضور دختر جوان در منزل مقتول به هنگام وقوع قتل دست يافتند. 
 
بنابراين وي دوباره به پليس آگاهي احضار شد و مورد بازجويي هاي فني قرار گرفت. در حالي که او همچنان به بي گناهي خود اصرار داشت وقتي در برابر شواهد موجود قرار گرفت به ناچار يکشنبه گذشته لب به اعتراف گشود و گفت: من عاشق «ح» (همسر مقتول) بودم و او را خيلي دوست داشتم ولي او همواره به من دروغ مي گفت که مي خواهد با من ازدواج کند. من به قصد قتل همسر باردارش به منزل او نرفتم فقط مي خواستم زندگي آن ها را با گفتن حقيقت ماجرا خراب کنم چرا که خانواده ام از ماجراي رابطه من و «ح» خبر داشتند و آبرويم رفته بود ولي با يکديگر درگير شديم که من او را کشتم و طلاهايش را نيز سرقت کردم. 
 
تحقيقات بيشتر درباره زواياي پنهان اين پرونده جنايي در حالي ادامه دارد که طبق شواهد موجود تنها يک هفته به تولد پسر مقتول باقي مانده بود که در اين حادثه جان سپرد.
کد مطلب: 43005| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۷ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.