توقیف هندوانه‌های تریاکی در تهران

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، سوداگر مواد افیونی را که بیش از 41 کیلوگرم تریاک را در پوشش هندوانه جاسازی کرده بود، در جنوب پایتخت دستگیر کردند.
کد مطلب: 43041| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۸ ۱۵:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
توقیف هندوانه‌های تریاکی در تهران

به گزارش فرازنیوز، سرهنگ محمد بخشنده سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند فردی به نام "م" که از قاچاقچیان موادمخدر است تصمیم دارد که مقادیری مواد افیونی را از جنوب کشور در قالب محموله صیفی جات (هندوانه) به تهران وارد کرده و به صورت خرده فروش آن را توزیع کند.

وی افزود: بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر، مبادی ورودی شهر تهران را تحت نظر قرار دادند تا اینکه شب گذشته پس از شناسایی محموله مواد افیونی در محدوده میدان میوه و تره بار مرکزی تهران، طی عملیات ضربتی، سوداگر مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از  محموله 41 کیلو و 350 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در کیسه های هندوانه جاسازی شده بود، کشف کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان، گفت: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود اعتراف کرد، پس از تکمیل تحقیقات برای رسیدگی بیشتر به دادسرا معرفی شد.

کد مطلب: 43041| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۳/۸ ۱۵:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.