مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت:

فردا؛ آخرین مهلت انتخاب رشته های خاص

آموزش و پرورش - فرازنیوز:داوطلبان ازمون سراسری سال 1393 تنها تا فردا (سه شنبه 10 تیرماه) فرصت دارند تا علاقه مندی خود را به کد- رشته های دارای شرایط خاص اعلام کنند.
کد مطلب: 44451| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۹ ۱۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
 فردا؛ آخرین مهلت انتخاب رشته های خاص

به گزارش فرازنیوز، حسین توکلی روز دوشنبه اظهار داشت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، اطلاعیه سازمان سنجش کشور حاوی شرایط و ضوابط رشته های دارای شرایط خاص دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، نحوه اعلام علاقه مندی و انتخاب مورد یا موارد رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 923 از روز شنبه 31 خردادماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شد و در نشریه پیک سنجش امروز 10 تیرماه نیز منتشر شده است.

وی افزود: براساس اطلاعیه یاد شده داوطلبان علاقه مند به این کد- رشته ها در صورت واجد شرایط بودن، حداکثر تا پایان روز سه شنبه 10 تیرماه فرصت خواهند داشت که به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب رشته های گروه آزمایشی مربوطه که گزینش آنها به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می گیرد، اقدام و در فرم مشخص کنند.

آزمون سراسری سال 1393 طی روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه در پنج گروه آزمایشی و با یک میلیون و 31 هزار و 322 داوطلب در 364 شهرستان مختلف و 15 کشور خارجی برگزار شد.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها: رشته های خاص مهلت
کد مطلب: 44451| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۹ ۱۱:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.