ژرمن ها با پیروزی برابر فرانسه راهی نیمه نهایی شدند

ایران - فرازنیوز: تیم فوتبال آلمان با برتری مقابل فرانسه به مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل راه پیدا کرد. آلمان در این مرحله با برنده دیدار برزیل - کلمبیا دیدار خواهد کرد.
کد مطلب: 44734| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۲۲:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
ژرمن ها با پیروزی برابر فرانسه راهی نیمه نهایی شدند

به گزارش فرازنیوز، تیم فوتبال آلمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی در ورزشگاه ماراکانا موفق شد با یک گل از سد فرانسه بگذرد.

تیم فوتبال آلمان بازی را با برتری نسبی مقابل فرانسه آغاز کرد و در دقیقه 13 موفق شد به گل دست پیدا کند. "مت هوملس"، مدافع دورتموند"، در مصاف هوایی با "رافائل واران" موفق تر عمل کرد و دروازه "هوگو لوریس" را با ضربه سر گشود.

در دقیقه 33 "متیو والبوئنا" ضربه ای را روانه دروازه "مانوئل نویر" کرد که توپ بازگشت داده شد و توپ برگشتی را "کریم بنزما" به خارج زد. بنزما در دقیقه پایانی نیمه نخست هم توپی را به سوی دروازه نویر شوت کرد که خطری را متوجه دروازه آلمان نکرد.

در دقیقه 60 مدافع پیش تاخته فرانسه، واران، توپی را با ضربه سر روانه دروازه آلمان کرد که نویر آن را مهار کرد. در دقیقه 69 ضربه "توماس مولر" به شکل خطرناکی از کنار دروازه فرانسه به خارج رفت.

"آندره شورله" بلافاصله پس از حضور در زمین دروازه فرانسه را با یک شوت نشانه رفت اما یک دقیقه بعد، والبوئنا پاسخ این حمله را داد.

در دقیقه 77 نویر ضربه زاویه بسته "بلایسی ماتیودی" را مشت کرد تا بازی همچنان به نفع ژرمن ها در جریان باشد.

در دقیقه 82 شورله بخت مسلم گلزنی را برای آلمان ها از دست داد. پاس"مسوت اوزیل" از زیر پای توماس مولر در رفت و به شورله رسید که این بازیکن توپ را به دستان لوریس فرستاد.

در وقتهای تلف شده مانول نویر ضربه خطرناک بنزما را مهار کرد.

این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا آلمان با برنده دیدار برزیل - کلمبیا دیدار کند.

کد مطلب: 44734| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۲۲:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.