مرگ تلخ مهندس ایرانی هنگام نجات کارگر افغان

ایران - فرازنیوز: یک مهندس ایرانی که برای نجات یک کارگرجوان افغانی، وارد استخر بزرگ پرورش ماهی در منطقه احمدآباد مستوفی شده بود، جان خود را از دست داد.
کد مطلب: 44764| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۴ ۱۱:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
مرگ تلخ مهندس ایرانی هنگام نجات کارگر افغان

به گزارش فرازنیوز، جلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:  این مهندس 57 ساله عصر دیروز پس از شنیدن فریاد کمک یک نفر در حال غرق، خود را به داخل آب استخر پرورش ماهی انداخت اما به رغم تلاش زیاد موفق به نجات نشد و خود و این کارگر جوان در آب استخر غرق شدند.
 
وی افزود: پس از درخواست کمک نیروی آتش نشانی احمد آباد مستوفی از سازمان آتش نشانی تهران 125 و اعلام غرق شدن دو نفر در یک استخر پرورش ماهی، با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان به رغم این که این منطقه خارج از محدوده ی عملیاتی سازمان آتش نشانی تهران است، بلافاصله گروه امداد و نجات 7 و همچنین گروه نجات ویژه غواصی این سازمان به طور همزمان در ساعت 17 و 5 دقیقه روز چهارشنبه راهی محل حادثه درمنطقه احمد آباد مستوفی شدند.
 
ملکی ادامه داد: محل حادثه یک شرکت پرورش ماهی بود که در محوطه آن استخر بزرگ ماهی به وسعت 800 مترمربع و به عمق یک تا 4 مترقرار داشت. بر اساس اظهار شاهدین، یکی از کارگران که پسری 18 ساله و افغانی بود در میان آب های استخر پرورش ماهی درحال غرق شدن بود که یکی از مهندسین این شرکت پرورش ماهی برای نجات وی وارد استخر شد که متاسفانه هر دو غرق شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: گروه غواصی سازمان آتش نشانی به محض رسیدن به محل، بلافاصله با ابزارآلات مخصوص به اعماق استخر رفته واجساد بی جان مهندس فداکارو نیز کارگرجوان را از عمق آب استخر بیرون کشیدند. عوامل اورژانس حاضر در محل پس از معاینه این دو، مرگ آنان را به علت خفگی درآب تایید کردند.

منبع: مهر

کد مطلب: 44764| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۴ ۱۱:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.