هنرمندان پول سفر به جام جهانی را از کجا آوردند؟

اجتماعی - فرازنیوز: یکی از خبرسازترین اتفاقات جام جهانی برزیل، سفر گروه هنرمندان برای تهیه مستندی از حاشیه های این مسافرت بود.
کد مطلب: 44935| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۰:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
 هنرمندان پول سفر به جام جهانی را از کجا آوردند؟

به گزارش فرازنیوز، با گذشت بیش از یک هفته از بازگشت کاروان اعزامی تیم ملی و همراهان به جام جهانی، همچنان تب حاشیه های سفر هنرمندان به برزیل داغ است. اینکه این گروه نزدیک به 20 نفره چه دستاوردی برای سفر به برزیل داشته اند.
 
 اینکه چگونه رفته اند و چقدر هزینه کردند. این گروه که قرار بود با اسپانسری هومن طالبی به این سفر اعزام شوند و چهره هایی چون رضا گلزار را در جمع خود داشته باشند با حذف طالبی و کنار کشیدن او از اسپانسرینگ با مدیریت جواد هاشمی عازم این سفر شدند و اسپانسرینگ شان را هم پرویز بک زاده، مسئول تور تعطیلات رویایی بر عهده گرفت.

توری که نماینده انحصاری فدراسیون برای اعزام هواداران به این رقابت ها بود اما تنها 39 مسافر را غیر از هنرمندان به این سفر برد و حالا برای اعزام همان 39 نفر و به دلیل شکایت های مختلف و البته اتفاقاتی که از سوی نمایندگان اعزامی سازمان گردشگری ارائه شده، فعالیتش به حالت تعلیق در آمده است تا بتواند رضایت شاکیان را جلب کند.  
 
البته به عکس خیلی از مسافرانی که این روزها گلایه هایی از این تور و ترانسفر مسافران داشته اند، هنرمندان از این سفر رضایت داشتد و غیر از مشکل اتوبوس گردی های طولانی برای دیگر امکاناتی که در اختیار داشتند، راضی بودند. آنها در این سفر، دو بار و در دو تایم مختلف قبل از بازی با آرژانتین و بوسنی، با ملی پوشان در یک هتل بودند. آنها البته از این اردوی 15 روزه خود، بیش از 100 ساعت فیلم گرفته اند تا تبدیل به سی دی هایی برای توزیع در شبکه نمایش خانگی شود. 

سریالی که ساختش بر عهده سید جواد هاشمی است. این جواد هاشمی بود که برای بردن این دوستانش به برزیل با آژانس مسافرتی به توافق رسید و این آژانس را اسپانسر گروه کرد. او البته به ازای این اسپانسرینگ، چک ضمانتی 800 میلیون تومانی به بکزاده، مدیر آژانس داده و  قرار این دو به این صورت است که اگر سی دی های این مستند به هر دلیلی در شبکه نمایش خانگی توزیع نشود، او این هزینه سفر همراهانش را می پردازد. این یعنی تور تعطیلات رویایی برای سفر وی آی پی در هتل های 5 ستاره از هنرپیشه ها نفری 40 میلیون تومان گرفته است.  

چکی که اگر به هر دلیلی پاس نشود این هنرپیشه سینما باید دفتر کارش در خیابان ولیعصر را به عنوان غرامت به جایش بپردازد. اینکه این 100 ساعت «راش» هنرمندان غیر از خرید و فوتبال بازی کردن های شان چه اتفاق دیگری دارد، مسئله ای است که آنها بزودی باید با آماده شدن این پکیج به آن پاسخ دهند.

پکیجی که شاید به گوشه ای از این همه حاشیه های یک سفر پایانی ببخشد. پرویز بک زاده در اینکه اسپانسر این مسافرت شده را تاید می کند و می گوید: « ما هزینه این سفر را تامین کردیم و قرار شد به ازای آن هم این سی دی تکثیر و توزیع شود.»

او درباره چک ضمانت هم می گوید: «بله ما یکسری قول و قراری با آقای هاشمی داریم. اگر به هر دلیلی این سی دی ها تولید نشود، حق موسسه ما چه می شود؟»

آیا این سی دی ها می توانند اثربخش باشند و فضای عمومی تلطیف شود یا همچنان این حاشیه ها ادامه خواهد داشت. حاشیه هایی که از عکس های ارسالی هنرمندان به تهران شروع شد و به جایی رسید که نماینده منتسب به کمیسیون اصل 90 مجلس برای این سفر پر حاشیه به شدت از محمدرضا شریفی نیا انتقاد کند.

منبع: خبرآنلاین
کد مطلب: 44935| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۰:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 30, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.