فرودگاه امام میزبان پروازهای حجِ امسال

اجتماعی - فرازنیوز: مدیر کل فرودگاه امام خمینی (ره) از انجام کلیه پروازهای حج تمتع سال جاری در این فرودگاه خبر داد.
کد مطلب: 45114| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۱۴:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
فرودگاه امام  میزبان پروازهای حجِ امسال

به گزارش فرازنیوز، سعید   تصریح کرد:‌ جلسات متعددی با مسئولان سازمان حج و زیارت برگزار شد و مسئولان این سازمان از امکانات فرودگاه امام نیز بازدید کردند و مقدمات انتقال پروازها تا حد زیادی فراهم شده است.

وی با بیان این‌که در حال حاضر مقدمات اجرایی کار در فرودگاه امام پیگیری می‌شود، اظهار کرد: پیگیری‌ها برای بالا بردن سطح تسهیلات خدماتی و انتظامی فرودگاه برای مسافران حج ادامه دارد و با نهایی شدن این اقدامات هیچ مشکلی برای انتقال پروازهای حج امسال به فرودگاه امام نخواهیم داشت.

چلندری با بیان این‌که امکانات زیرساختی فرودگاه امام اجازه انتقال پروازهای حج به این فرودگاه را می‌دهد، تاکید کرد: برای این امر باید هماهنگی‌های لازم با سازمان حج و زیارت صورت می‌گرفت که خوشبختانه در جلسات اخیری که با مسئولان این سازمان داشته‌ایم، مقدمات این انتقال انجام شد.

مدیر کل فرودگاه امام که به تازگی مدیریت خود را با حکم مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور آغاز کرده است در حکم انتصابش از وی خواسته شده بود برنامه‌ریزی و آمادگی موثر و هماهنگ برای انتقال پروازهای حج از فرودگاه بین المللی مهرآباد به فرودگاه امام را از شهریور ماه سال جاری، مصادف با ما ذی الحجه را در دستور کار خود قرار دهد.

منبع:ایسنا

کد مطلب: 45114| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۱۴:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.