داعش در رویای حکومت بر جهان!

عربستان، اسپانیا، رم و فلسطین اهداف بعدی داعش

بین الملل - فرازنیوز: گروهک تروریستی داعش با انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی، تهدید کرده است که حمله و تصرف عربستان، سرزمین های اشغالی، رم و اسپانیا، نخستین قدم برای تسلط بر کل جهان است.
کد مطلب: 45460| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۴ ۱۰:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
عربستان، اسپانیا، رم و فلسطین اهداف بعدی داعش

به گزارش فرازنیوز،گروه تروریستی داعش طی یک فیلم ویدئویی 42 دقیقه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، تهدید کرده است به عربستان سعودی، اسرائیل، رم و اسپانیا حمله کرده و آن‌ها را تصرف خواهد کرد.

 در این فیلم تبلیغاتی که با کیفیت بالا و جلوه‌های نرم‌افزاری بسیار پیشرفته ساخته شده، داعش ابعاد مختلف به اصطلاح «خلافت اسلامی» خود را از جمله فعالیت‌های دولتی، آموزشی و مذهبی توصیف کرده است.

بر اساس این گزارش، یکی از اعضای داعش که در این فیلم حضور دارد، در حالی که شمشیر به‌دست گرفته تهدید می‌کند حمله و تصرف عربستان، اسرائیل، رم و اسپانیا، اولین قدم برای تسلط بر کل جهان است. در ادامه این فیلم، مدارس و دانش‌آموزانی نشان داده شده‌اند که در حال یادگیری اصولی هستند که توسط اعضای این گروه به آنها آموزش داده می‌شود. یکی از این کودکان، خطاب به خبرنگار می‌گوید، من هم می‌خواهم وقتی بزرگ شدم، یک جنگجو شوم!


در رابطه با فعالیت‌های مذهبی داعش، این فیلم افرادی را نشان می‌دهد که فروشندگان را تهدید می‌کنند که مغازه‌های خود را تعطیل و در نماز جمعه شرکت کنند. یکی از علمای منتسب به این گروه نیز اعلام می‌کند طبق قوانین حکومتی، دست‌ها و پاهای هرکس که دزدی کند، قطع خواهد شد.

منبع: شبکه خبر

کد مطلب: 45460| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۴/۲۴ ۱۰:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶  ,   July 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.