دردناکترین تصویر غزه از فضا

بین الملل - فرازنیوز: یک فضانورد آلمانی از ایستگاه بین‌المللی فضایی عکسی از نوار غزه در شب منتشر کرد. روشنایی آتش بمب و خمپاره " دردناکترین تصویر غزه " را خلق کرده است.
کد مطلب: 46042| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۴ ۱۳:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
دردناکترین تصویر غزه از فضا

به گزارش فرازنیوز، یک فضانورد آلمانی در اقدامی نادر، از ایستگاه بین‌المللی فضایی عکسی از باریکه غزه در حالیکه زیر آتش بمباران رژیم صهیونیستی است گرفته است و با انتشار آن در فضای مجازی نام " دردناکترین تصویر غزه تا کنون " را بر آن گذاشته است.

دردناکترین تصویر غزه از فضا
این فضانورد که " الکساندر گرست " نام دارد و متخصص هوافضا، ژئوفیزیک و علوم آتش‌فشان است با انتشار این تصویر در صفحه " توئیتر " نوشته است که این عکس را زمانی که ایستگاه فضایی بین‌المللی بر فراز منطقه میان فلسطینان و رژیم صهیونیستی در حال عبور بوده، گرفته است و به سرعت در میان کاربران منتشر شده است.
با مشاهده عکس منتشر شده و مناطقی که به رنگ زرد هستند می توان حجم بالای بمب هایی که بر باریکه غزه اصابت می‌کنند را مشاهده کرد. گرست که به همراه یک دو فضانورد روسی و آمریکایی دیگر برای ماموریت 57 روزه به فضا رفته است در صفحه " فیسبوک" خود نیز اعلام کرده که از ایستگاه فضایی انفجارهای پی در پی در نوار غزه قابل مشاهده بوده است.
غزه 19 روز زیر بمباران بی‌امان رژیم صهیونیستی بوده است و امروز شنبه به صورت موقت آتش‌بسی 12 ساعته اعلام شده است. در طی 19 روز حمله تا کنون بیش از 830 نفر شهید  و بیش از 5800 نفر دیگر مجروح شده‌اند.

منبع: شبکه خبر

کد مطلب: 46042| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۴ ۱۳:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.