از افتتاح بی حجابی تا پژوی استثنایی + تصاویر

جهان - فرازنیوز: پهپادهای جیبی جاسوسی آمریکا/ افتتاح بی حجابی در شبکه خبری/ دو بار قصاص برای قاتل پسر نماینده سابق/بالاتر از دیوانگی/نماز عیدفطر آیت الله طالقانی ۵۵سال قبل/ترور پسر عموی حامد کرزای
کد مطلب: 46262| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۹ ۱۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
از افتتاح بی حجابی تا پژوی استثنایی + تصاویر

 

 

به گزارش فرازنیوز،

افتتاح بی حجابی در شبکه خبری عربستان همزمان با عید فطر

نخستین مجری زن بی حجاب در شبکه خبری عربستان

یکی از مجریان زن شبکه الاخباریه عربستان، نخستین بار در تاریخ این شبکه، به صورت بی‌حجاب و با سر برهنه مقابل دوربین حاضر شد.
حضور یک مجری زن بی حجاب در شبکه الاخباریه عربستان انتقادات مردم این کشور را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.
 این حضور که با ایام عیدفطر نیز مقارن بوده است، اولین حضور اینگونه‌ای یک مجری در این شبکه است.
 تاکنون بسیاری از میهمانان این شبکه با حجاب نامناسب و یا با سرهای برهنه در مقابل دوربین حاضر شده بودند ولی همه مجریان زن این شبکه محجبه بوده‌اند.

 

دو بار قصاص برای قاتل پسر نماینده سابق

دوبار قصاص برای قاتل پسر نماینده سابق
قضات شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران، عامل قتل پسر و عروس نماینده سابق مجلس را به دو بار قصاص و زندان محکوم کردند. منصور، خلبان ایران ایر و پسر نماینده سابق مجلس و سارا حقوقدان بودند.
در این پرونده مرتضی ۳۸ ساله متهم است در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال ۹۱ با انگیزه سرقت وارد خانه زوج جوانی به نام های منصور و سارا شده و قربانیان خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است. منصور، خلبان ایران ایر و پسر نماینده سابق مجلس و سارا حقوقدان بودند. مرتضی ۲۵ فروردین سال ۹۲ دستگیر و به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد. با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد که شنبه جلسه دادگاه به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد.

 

پژوی استثنایی

پژوی استثنایی

 

بالاتر از دیوانگی

کارهای خطرناک و عجیب

در ادامه این  گزارش، تصاویری می بینیم از کارها و رفتارهایی متفاوت. ما به این گونه کارها می گوییم «دیوانگی». ولی پرسش این است که ما چرا از این کارهای دیوانه وار خوشمان می آید؟ نکند ما هم دوست داریم بعضی از این کارها را انجام دهیم؛ ولی به هزار و یک دلیل انجام نمی دهیم و به همین دلیل از انجام آن توسط دیگران خوشمان می آید؟
 

پهپادهای جیبی جاسوسی آمریکا

پهپادهای جیبی جاسوسی آمریکا
ارتش آمریکا درصدد ساخت و توسعه ریز ابزار‌های جاسوسی برای نزاع‌های بزرگ آینده برآمده است.
به گزارش روزنامه «واشنگتن تایمز»، «ناتیک»، واحد مهندسی ارتش آمریکا مستقر در ایالت «ماساچوست» در حال توسعه وسیله‌های بسیار کوچک جاسوسی برای استفاده در محیط‌های خطر ناک است .
 بر اساس این گزارش، در جنگ‌های آتی این وسایل جدید یا به عبارت دیگر پهپادهای جیبی سربازان نسل آینده ارتش امریکا خواهد بود.
 لاورل آلندر، رییس بخش فن‌آوری ارتش آمریکا در این زمینه گفت: «این پهپادهای جیبی قابلیت‌های ویژه‌ای را برای واحدهای کوچک و نظامیان ایجاد می‌کند و باعث افزایش سطح اطلاعاتی و چابکی نفرات خواهد شد.»

 

نماز عیدفطر آیت الله طالقانی ۵۵سال قبل

نماز عید فطر ایت الله طالقانی 55 سال قبل

تصاویری از نماز عیدفطر در سال ۱۳۳۸ در کرج

 

پسر عموی حامد کرزای ترور شد
پسرعموی حامد کرزای ترور شد

یک بمبگذار انتحاری هنگام ورود چند تن از سران قومی به خانه حشمت کرزای در قندهار، وارد خانه او شد و مواد منفجره‌ای را که به خود بسته بود، منفجر کرد.

بمبگذار جوانی حدودا شانزده ساله بود و هنگام دست دادن با حشمت کرزای، خود را منفجر کرد و او را کشت. به اسثنای حشمت کرزای،پسر عموی حامد کرزای، رئیس جمهوری در حال کناره‌گیری افغانستان و فرد بمب گذار، هنوز از تلفات احتمالی دیگر گزارشی در دست نیست.

کد مطلب: 46262| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۹ ۱۰:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.