تروریست سعودی با دیدن حورالعین خود را منفجر کرد!

تحولات جهانی - فرازنیوز: یک جوان تروریست عربستانی که "حور العین" را در خواب دیده بود، خود را در عملیاتی انتحاری در یمن منفجر کرد!
کد مطلب: 46535| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱۷ ۱۱:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
تروریست سعودی با دیدن حورالعین خود را منفجر کرد!

به گزارش فرازنیوز، این جوان که "عبد الرحيم العتيبي" نام داشت و عضو گروهک "قاعدة الجهاد فی جزیرة العرب" بود، در آغاز هفته جاری و پیش از هلاکت خطاب به همقطارانش گفته بود که "حور العین" را در خواب دیده که او را به انجام عملیات انتحاری تشویق کرده اند!

به نوشته روزنامه رأی الیوم، تروریست های همدست العتیبی در نوشته های خود در توییتر آورده اند که انگیزه و مشوّق وی برای انجام این عملیات، دیدن حور العین در خواب بوده است. عتیبی پیش از آن که به یمن برود، چندین ماه در کنار تروریست های "انصار الشریعه"، از شاخه های القاعده در سوریه، جنگیده بود و سپس به یمن رفت تا به گروهک "قاعدة الجهاد فی جزیرة العرب" ملحق شود.

سرکردگان گروهک های تروریستی، خانوادۀ کشته های خود را با بیان رؤیاها و خواب هایی که به آنان نسبت داده می شود، تسکین می دهند و مدعی می شوند که کشته های خود را در خواب دیده اند، در حالی که لباس های سپید بر تن دارند و در باغ های بهشت از نعمت ها برخوردارند(!) آنها تاکید بسیار دارند که این رؤیاهای ساختگی حتما برای بازماندگان تروریست های مقتول نقل شود.

توجه: حور العين نداريم. لطفا منفجر نكنيد!  - متشكريم!

کد مطلب: 46535| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۱۷ ۱۱:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶  ,   June 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.