چرا فغانی به ضرر استقلال سوت می‌زند؟!

ایران - فرازنیوز: سایت باشگاه استقلال به شدت از قضاوت علیرضا فغانی در بازی برابر سپاهان انتقاد کرد.
کد مطلب: 46775| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۲۴ ۱۳:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
چرا فغانی به ضرر استقلال سوت می‌زند؟!

به گزارش فرازنیوز، سایت باشگاه استقلال در گزارشی نوشت: یکسال قبل هم در هفته دوم لیگ سیزدهم اشتباهات فغانی منجر به شکست استقلال مقابل سپاهان و کسر یک امتیاز از آبی پوشان پایتخت شد

پنج شنبه 10 مرداد 1392: استقلال یک - سپاهان 2

داور وسط علیرضا فغانی بود؛ مسابقه‌ای که خیلی‌ها اعتقاد داشتند یکی از بهترین بازیهای لیگ برتر در دوره گذشته بود اما در آن بازی هم مثل دیروز فغانی با اشتباهات تاثیر گذارش نتیجه بازی را تغییر داد. خطای پنالتی روی پژمان نوری در نیمه دوم آن مسابقه ( دقیقه 73 ) گرفته نشد و یک پنالتی هم به اشتباه علیه تیم استقلال رقم خورد که منجر به گل تیم سپاهان شد. بعد از آن مسابقه در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و از جمله نود کارشناسان داوری حق را به باشگاه استقلال دادند و حتی به گوش رسید که تیم داوری آن مسابقه چند هفته محروم شدند اما متاسفانه به دلیل اعتراض شدید هواداران، یک امتیاز از تیم استقلال کسر کردند!

 

با گذشت یکسال دوباره همه آن اشتباهات تکرار شد و انگار این بار هم قرار است هواداران میلیونی تیم استقلال با تاثر و ناراحتی، هزینه این اشتباهات را پرداخت کنند؟!

پیرو اشتباهات تکراری علیرضا فغانی این پرسش در اذهان عمومی ایجاد می‌شود که چرا او باید همواره در ابتدای رقابتهای لیگ برتر داور مخصوص این مسابقه باشد و چرا اشتباهات فغانی به صورت متوالی فقط به ضرر تیم استقلال بوده است؟!

 

در همین رابطه کارشناس داوری فوتبال ایران می‌گوید: علیرضا فغانی قضاوت خوبی را در بازی بین سپاهان و استقلال داشته، اما روی صحنه سپاهان اشتباه کرده است.

نادر جعفری درباره اشتباه‌های داوری در بازی استقلال و سپاهان، اظهار کرد: صحنه‌ای که محمدرضا خلعتبری درون محوطه جریمه استقلال روی زمین افتاد، به هیچ عنوان پنالتی نبود. در آن صحنه مدافع استقلال دستش را روی بدن خلعتبری گذاشت، اما فشاری که وارد کرد در حدی نبود که داور نقطه پنالتی را نشان دهد بنابراین در آن صحنه داور تصمیم اشتباه گرفت و نقطه پنالتی را نشان داد.

 

وی افزود: البته در صحنه دیگری که استقلالی‌ها معتقد بودند گل سپاهان آفساید بود، این طور نبود و گل سپاهان 100 درصد سالم بود.

کد مطلب: 46775| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۵/۲۴ ۱۳:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶  ,   July 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.