جنجال رابطه همزمان رئیس جمهور فرانسه با سه زن!

تحولات جهانی - فرازنیوز: انتشار خبر رسوائی اخلاقی اولاند و ارتباط داشتن او با سه زن در یک دوره زمانی پاریس را به لرزه در آورده است. انتشار کتاب والری تریروایلر ۴۹ ساله، همسر سابق (همسر غیررسمی) اولاند تبعاتی برای رئیس جمهور فرانسه به همراه خواهد داشت.
کد مطلب: 47378| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۱۳ ۱۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
جنجال رابطه همزمان رئیس جمهور فرانسه با سه زن!

به گزارش فرازنیوز، روزنامه الحیات چاپ لندن در شماره امروز خود در اینترنت نوشت فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه به علت مشکلات سیاسی در پائین ترین سطح محبوبیت قرار دارد و در همین اثنا دیروز کتاب والری تریروایلر 49 ساله و همسر سابق (همسر غیر رسمی) اولاند منتشر شد که در آن به شرح جزئیات روابط عاشقانه خود با اولاند و نحوه جداشدنش از او را منتشر کرد و به مانند صاعقه ای پاریس را به لرزه درآورد.

کتاب بخاطر ابن لحظه متشکرم

مجله پاری مانش که خانم تریروایلر در آن کار می کند دیروز بخش هایی از کتاب "به خاطر این لحظه متشکرم" (Merci pour ce moment)  را منتشر کرد. خانمر تریروایلر می گوید 9 سال با اولاند زندگی مشترک داشته است و وی در این مدت همزمان با خانم سگولن رویال ارتباط داشته است. اما موضوع زمانی پیچیده تر می شود که خانم تریروایلر متوجه می شود اولاند با یک هنرپیشه به نام جولی نیز ارتباط دارد.

رابطه فرانسوا اولاند با زنها

رابطه اولاند با خانم بازیگر

تریروایلر می گوید نخستین بار زمانی متوجه این موضوع شده است که عکس اولاند وجولی را سوار بر موتور سیکلت در رسانه های فرانسه مشاهده کرد. پس از آن متوجه شده است که اولاند مدتی طولانی به این رابطه مخفی ادامه می داده و چگونه سگولن رویال نیز اولاند را پیش از رئیس جمهور شدن در حال غذا خوردن با جولی در یک رستوران غافلگیر کرده است.

خبر رابطه اولاند با خانم بازیگر

خبر رابطه اولاند با خانم بازیگر

تریروایلر گفته است نمی خواهد درباره این موضوع مصاحبه مطبوعاتی داشته باشد و قصد تبلیغ برای کتابش را ندارد و با انتشار این کتاب فقط خواسته است اعلام کند که در مدت یکسال و نیم در کاخ الیزه چگونه در انزوا زندگی کرده است

کد مطلب: 47378| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۱۳ ۱۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.