به منظور رفع مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان صورت گرفت؛

اعزام نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ به سراسر کشور

بانک و بیمه - فرازنیوز: معاونین و مدیران ارشد این شرکت به عنوان نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل با حضور در شعب سراسر کشور نسبت به بررسی و رفع مشکلات اجرای بیمه طلایی فرهنگیان اقدام نمودند.
کد مطلب: 47766| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۹ ۱۲:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
اعزام نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ به سراسر کشور

به گزارش فرازنیوز، به نقل از روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ دکتر مقصودی گفت: معاونین و مدیران ارشد این شرکت به عنوان نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل با حضور در شعب سراسر کشور نسبت به بررسی و رفع مشکلات اجرای بیمه طلایی فرهنگیان اقدام نمودند.

 

دکتر مقصودی تصریح کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید و در جهت اجرای هرچه بهتر و خدمت رسانی مطلوبتر به فرهنگیان گرامی، این گروه ها به سراسر کشور اعزام شدند که ضمن بازدید از شعب و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور، از نزدیک در جریان مشکلات احتمالی موجود در اجرای این قرارداد قرار گرفته و با برگزاری جلسه با ادارات تعاون آموزش و پرورش در سراسر کشور، نسبت به رفع مشکل در استان مربوطه اقدام نموده اند.

 

وی افزود بحمدا... هم اکنون اجرای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در وضعیت مناسبی قرار دارد اما هنوز دارای مشکلاتی در این حوزه هستیم که ان شاا... با سعی و تلاش همکارانمان در سراسر کشور و کمک ادارات تعاون آموزش و پرورش، این مشکلات هرچه سریعتر حل خواهد شد و خدمت رسانی در این قرارداد به بهترین وجه و به شکل مطلوب انجام خواهد پذیرفت

کد مطلب: 47766| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۹ ۱۲:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.