قتل فجیع پسر جوان به خاطر چند کیلو خیار!

ایران - فرازنیوز: سه برادر با حمله خونین به پسری آشنا در بازار مرکزی میوه‌ و تره‌بار تهران وی را با ضربات قمه به قتل رساندند.
کد مطلب: 47790| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۳۰ ۱۶:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
قتل فجیع پسر جوان به خاطر چند کیلو خیار!

به گزارش فرازنیوز، ساعت 11 شب 28 شهریورماه سال‌جاری درگیری مرگباری در بازار مرکزی میوه و تره بار تهران به پلیس 110 گزارش شد. دقایقی بعد تیمی از کلانتری 152 تهران وارد عمل شدند و با مراجعه به فاز یک میدان تره بار دریافتند که درگیری بین 4 جوان بوده که با قمه کشی خون‌آلود 2 جوان بشدت زخمی شده‌اند.
 
همزمان با تحقیقات میدانی پلیس خبری از بیمارستان گزارش شد که یکی از جوان‌ها به نام وحید18ساله به کام مرگ فرو رفته است.
 
وقتی این درگیری وارد مرحله جنایی شد مأموران بازپرس سپیدنامه از شعبه 10 دادسرای امور جنایی تهران را در جریان قرار دادند و وی به مأموران تجسس کلانتری 152خانی آباد مأموریت داد تا تجسس‌های خود را برای شناسایی عاملان این جنایت آغاز کنند.
 
مأموران در همان ساعات ابتدایی و بامدادی تحقیقاتشان را کلید زدند و دریافتند 3 برادر به نام‌های علی، احسان، رضا و قربانی جنایت از چهارشنبه هفته گذشته با هم اختلاف داشته‌اند تا این‌که در آخرین دوئل خیابانی وحید به قتل رسیده است.
 
یکی از شاهدان جنایت به مأموران گفت: وحید در سالن 7 و در کنار دایی‌اش میوه می‌فروخت و 3 برادر نیز که از بستگان قربانی هستند در همسایگی آنان گاهی بار می‌آوردند و مشکل خاصی نبود.  
 
وی در ادامه گفت: چهارشنبه هفته گذشته علی و وحید به خاطر جای بساط و گذاشتن میوه جلوی حجره باهم اختلاف پیدا کردند و ساعتی بعد باهم درگیر شدند و با میانجیگری دایی وحید ماجرا به خیر گذشت و تصور کردیم همه چیز پایان یافته است تا این‌که ساعت 11جمعه شب علی و برادرانش با قمه به سالن حمله کردند و دوباره درگیری شروع شد، صحنه‌های تلخ و تکاندهنده‌ای بود و وحید با ضربات قمه از پای در آمد و رضا و علی نیز زخمی شدند، کسی جرأت نزدیک شدن به آنان را نداشت تا این‌که 3 برادر قمه‌کش که زخمی نیز بودند فرار کردند و دایی وحید، وی را به بیمارستان رساند که بعد شنیدیم وی زنده نمانده است.
 
 یکی دیگر از شاهدان گفت: درگیری وحید و علی به خاطر چند کیسه خیار بود، عامل درگیری اصرار داشت که خیارها را در جایی که وحید بساط داشت بگذارد و قربانی نیز قبول نمی‌کرد تا این‌که اختلافشان به قتل منجر شد. چند ساعتی از این ماجرا گذشته بود که مأموران در جریان بستری شدن 2جوان چاقو خورده در بیمارستان امیرالمؤمنین قرار گرفتند و خود را به آنجا رساندند و دریافتند آنان همان عاملان درگیری مرگبار هستند که قاتل دستگیر و برادر دیگرش نیز به خاطر شدت جراحات تحت عمل جراحی قرار گرفت. صبح روز گذشته علی برای بازجویی پیش روی بازپرس سپیدنامه قرار گرفت و ادعا کرد که با وحید درگیر شده ولی وی را به قتل نرسانده است!
 
وی گفت: ما با هم فامیل هستیم و اختلافی نیز نداشتیم ولی چند روز پیش با وحید سر جای بساط اختلاف پیدا کردیم و در درگیری چهارشنبه وی مرا با چاقو زده بود و جمعه شب نیز من برای تلافی به آنجا رفتم ولی قصد به قتل رساندنش را نداشتم.  
 
بنابراین گزارش، پرونده با دستور بازپرس جنایی در اختیار تیمی از اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و آنان با توجه به ادعای عامل اصلی درگیری خونین در حال تجسس‌های میدانی برای شناسایی قاتل اصلی هستند.

کد مطلب: 47790| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۶/۳۰ ۱۶:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.