با حضور مقامات عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شعبه صندوق توسعه ملی بانک رفاه کارگران افتتاح شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: با حضور دکتر حسینی معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد رضا نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران شعبه صندوق توسعه ملی این بانک واقع در محل صندوق توسعه ملی کشور 12 مهر ماه سالجاری افتتاح شد.
کد مطلب: 48169| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۲ ۱۴:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
شعبه صندوق توسعه ملی بانک رفاه کارگران افتتاح شد

به گزارش فرازنیوز، در مراسمی که به همین منظور و با حضور مسئولانی از صندوق توسعه ملی، صندوق بازنشستگی کشور، سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی بانک ها و برخی مدیران بانک رفاه کارگران و همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگر بانک و رسانه ها و ارباب جراید برگزار شد، محمد رضا نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی با ابراز خرسندی از افتتاح شعبه ای در خور نام و شان بانک گفت: امروز شاهد ثبت برند بانک رفاه کارگران در کنار صندوق توسعه ملی هستیم و این مهم بی تردید افتخار بسیار بزرگی در نظام بانکی کشور است که نصیب بانک رفاه کارگران شده است.


نظری صندوق توسعه ملی را صندوقی بین النسلی و حافظ سرمایه کشور خواند و افزود: اسم این نهاد که نقش بسزایی در رشد و بالندگی میهن اسلامی دارد در کنار هر سازمانی قرار گیرد برای آن ارزش آفرین خواهد بود.


مدیر عامل بانک رفاه کارگران با قدردانی از همکاری های صورت گرفته از سوی مسئولان صندوق توسعه ملی درخصوص افتتاح این شعبه گفت: با تلاش های همکارانم در مدیریت امور مناطق تهران و همچنین سرپرستی شعب شمال تهران این شعبه با بهره مندی از تجهیزات روز و کارآمد و استفاده از فناوری های نوین، آماده ارائه هرگونه خدمات به مشتریان گرامی بانک خواهد بود.


نظری با تاکید بر اهمیت و حساسیت قرار گیری این شعبه در دل نهادی عظیم و نقش آن در توسعه اقتصادی کشور خاطر نشان ساخت: مدیریت کلان بانک رفاه کارگران در راه اندازی شعب جدید شاخص های فراوانی را مطلوب نظر دارد، ضمن اینکه معتقدیم در راستای انجام فعالیت های بانکی باید حداکثر بهره گیری از فضا و موقعیت صورت گیرد.


مدیر عامل بانک رفاه کارگران منابع اولیه افتتاح این شعبه را حداقل 500 میلیارد ریال اعلام و افتتاح این شعبه را گام مثبتی در حرکت پیش رونده بانک خواند و افزود: در برنامه ها و اهداف آتی بانک، افتتاح شعبه و ارائه خدمات، باید نظیر شعبه صندوق توسعه ملی باشد. باید از پیشرفته ترین خدمات بانکی و ظرفیت عظیم نهاد های تاثیر گذار و بنگاه های فعال اقتصادی و تعاونی کشور استفاده کرد؛ در این صورت است که فعالیت بانکی با رشد و توسعه کشور توام خواهد بود.


مدیر عامل بانک رفاه کارگران با تاکید بر اینکه تمامی برنامه ها و اقدامات بانک با برنامه ریزی و هدف گذاری از پیش تعیین شده انجام می شود، افزود: بانک رفاه کارگران با برنامه ریزی دقیق و استفاده از دانش روز و نیروی انسانی توانمند در آینده ای نزدیک بر بلندای نظام بانکداری کشور قرار خواهد گرفت.


دکتر راعی معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم طی سخنانی با قدردانی از نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران و مسئولان صندوق توسعه ملی، بانکداری را یکی از نهادهای اصلی و تاثیرگذار در رشد و توسعه ملی کشورها عنوان کرد و گفت: افتتاح هر شعبه می تواند مسیر رشد و توسعه ملی را هموار کند. افتتاح این شعبه هم در کنار صندوق توسعه ملی که یکی از تاثیر گذار ترین صندوق های کشور است، به طور حتم می تواند عامل موثری در مسیر تعالی جامعه باشد.


دکتر راعی صندوق توسعه ملی را نهادی تاثیر گذار در مسیر توسعه اقتصادی کشور خواند و خاطر نشان ساخت: وقتی شعبه ای از بانک رفاه کارگران در کنار این صندوق قرار گرفته به این معنی است که بانک رفاه کارگران بنا دارد نقش کارآمدتری در توسعه اقتصادی کشور ایفا کند.


معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی اقدامات ارزشمند و چشمگیر بانک رفاه کارگران را نوید بخش نتایج ارزنده و تاثیرگذار در این بانک دانست و ابراز امیدواری کرد بانک رفاه کارگران بتواند سهم واقعی خود را از نظام بانکی کشور کسب کند.


راعی بهره گیری شعبه از تجهیزات و خدمات نوین را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.


معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی در انتهای سخنان خود به نیابت از مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از اقدامات و برنامه های بانک رفاه کارگران و مدیریت عالی آن قدردانی کرد.


در ادامه این مراسم ایراندخت عطاریان رئیس صندوق بازنشستگی کشوری در سخنانی با قدردانی از خدمات بانک رفاه کارگران به تمامی اقشار کشور به ویژه اقشار مختلف جامعه کارگری، یکی از مولفه های بقا و دوام نهادهای مالی را افزایش بهره وری کار و سرمایه دانست و گفت: در این زمینه سه شاخص تاثیر گذار است که یکی از آنها وجود مدیران با تجربه و با کیفیت است که بحمدالله در مدیریت نظری مدیر عامل این بانک توانمندی بسیار بالایی وجود دارد و اتفاق امروز یکی از مصادیق آن است.


رئیس صندوق بازنشستگی کشور شفاف بودن اطلاعات نهادهای مالی و بهره گیری از نیروهای توانمند را از دیگر شاخص های بهره وری دانست و یاد آور شد: بسیار خرسندیم که تمامی این شاخص ها در بانک رفاه کارگران وجود دارد.
عطاریان در ادامه بر افزایش سطح تعاملات و آمادگی کامل صندوق بازنشستگی کشوری برای هرگونه همکاری با بانک رفاه کارگران تاکید کرد.


همچنین فرشاد حیدری رئیس صندوق بازنشستگی بانک ها با ابراز خرسندی از افتتاح این شعبه گفت: بانک رفاه کارگران یکی از بانک های خوشنام عضو صندوق بازنشستگی بانک ها است.


در این مراسم همچنین اکبر ترکیان مدیر امور مناطق تهران به ارائه گزارشی از اقدامات مدیریت امور مناطق تهران در خصوص تقویت شعب و افتتاح شعبه صندوق توسعه ملی پرداخت.
شایان ذکر است شعبه صندوق توسعه ملی توسط رضایی پدر شهید رضایی از شهدای همیشه جاوید بانک رفاه کارگران به همراه سایر خانواده های معظم شهدای این بانک افتتاح و به بهره برداری رسید.


گفتنی است در پایان مراسم، مدیر عامل بانک رفاه کارگران با حضور در جمع خبرنگاران به سئوالات آنان در زمینه های مختلف اقتصادی و بانکی پاسخ داد.

کد مطلب: 48169| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۷/۱۲ ۱۴:۲۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶  ,   June 29, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.