به منظور میهمان ویژه شدن ایران در نمایشگاه کتاب بلگراد صورت گرفت

حضور نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه کتاب بلگراد

فرهنگ و هنر - فرازنیوز: همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی با دعوت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و به منظور بازدید از پنجاه و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بلگراد و بررسی حضور ایران به عنوان میهمان ویژه این نمایشگاه راهی صربستان شد.
کد مطلب: 48633| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۸/۵ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
حضور نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه کتاب بلگراد

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، همایون امیرزاده از سوی معاونت امور فرهنگی ماموریت دارد شرایط و جوانب میهمان ویژه شدن جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب بلگراد را بررسی کند و در جلسات مقدماتی شرکت کند.

 

بنا بر این گزارش و بر اساس جلسات تنظیم شده، امیرزاده روز سه‌شنبه 6 آبان‌ماه با خانم میربانا لوکیچ، رئیس نمایشگاه کتاب بلگراد دیدار می‌کند و درباره موضوعات فرهنگی به گفت‌و‌گو و تبادل نظرخواهد پرداخت.

 

نمایشگاه بین‌المللی کتاب بلگراد بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ کتاب در اروپای شرقی است و در پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد ناشرانی از کشورهای آنگولا، استرالیا، بلاروس، بوسنی و هرزگوین، انگلیس، یونان، کرواسی، هند، ایران، فرانسه، هلند، مقدونیه، آلمان، اتریش، اسپانیا، ژاپن، روسیه، برزیل، بلغارستان، مونته نگرو و لهستان حضور دارند.

 

غرفه جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بلگراد کتاب‌هایی با موضوعات فرهنگ و تمدن ایران اسلامی را به همراه صنایع دستی و بروشورهای فرهنگی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

کد مطلب: 48633| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۸/۵ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.