بصیرت افزایی و ارتقای تفکر بسیجی با اجرای برنامه های فرهنگی در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 10 از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته بسیج در این منطقه خبر داد.
کد مطلب: 49469| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱ ۱۴:۴:۱۰| نسخه چاپی
بصیرت افزایی و ارتقای تفکر بسیجی با اجرای برنامه های فرهنگی در منطقه 10 تهران

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، فرامرز عظیمی شهردار منطقه 10 ضمن اعلام این خبر با بیان این که هفته بسیج فرصت مغتنمی برای ترسیم سیمای نورانی و تجلی ایثار، عشق و از خود گذشتکی است و موفقیت در عرصه های فرهنگی، اقتصادی، تربیتی  و ... مرهون بسیج است، گفت: رویکرد اصلی مدیریت منطقه در این هفته اجرای برنامه های فرهنگی با هدف بصیرت افزایی و ارتقای تفکر ایثارگری و تقویت روحیه استکبار ستیزی است چرا که بسیج یک نماد و حرکت فرهنگی است و معنویت و داشتن تفکر بسیجی در طول 8 سال دفاع مقدس از عوامل پیروزی ایران اسلامی بوده و بر همین اساس در طول این هفته با اجرای برنامه های مختلف نسبت به معرفی بسیج و توسعه آن اقدام می شود.

 

وی بسیج را به عنوان پشتوانه ای بزرگ در حرکت رو به جلوی نظام اسلامی برشمرد و با اشاره به برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت گرامیداشت این هفته که در قالب های مختلف فرهنگی، هنری، همایش و یادواره شهدا اجرا خواهد شد تصریح کرد: فضاسازی و نصب تبلیغات محیطی با محوریت ماه صفر و هفته بسیج، برپایی ایستگاه صلواتی، ارسال پیامک با موضوعیت شعارهای هفته بسیج، برگزاری جلسات بصیریت بسیج در کلام امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا، اجتماع بزرگ گردان های عاشورا و الزهرا(س) در بوستان ولایت، تور بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، بازدید از جانبازان و خانواده ی شهدا، ایجاد غرفه جذب نیروی انسانی، غبار روبی از مزار شهدا و برگزاری یادواره شهدا از برنامه هایی است که در این هفته اجرا می شود .

 

به گفته وی، سازماندهی حلقه های صالحین، همایش عرضی و توجیهی مسئولین نیروی انسانی حوزه ها، برگزاری همایش هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه، توزیع کتاب در هفته بسیج ویژه پرسنل و بسیجیان، برپایی نمایشگاه عکس و کتاب، تغییر عضویت فعال به کادر روحانیون و ... از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اجرا می شود .

کد مطلب: 49469| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱ ۱۴:۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.