پرسپولیس از قطار جام حذفی پیاده شد!

ایران - فرازنیوز: ذوب‌آهن با پیروزی بر پرسولیس تهران به دیدار نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران راه یافت.
کد مطلب: 49990| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱۵ ۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
پرسپولیس از قطار جام حذفی پیاده شد!

به گزارش فرازنیوز، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب‌آهن برگزار کننده نخستین بازی دور نیمه نهایی جام حذفی بودند. این دیدار در پایان با شکست 2 بر یک میزبان و راهیابی ذوب‌آهن به دیدار نهایی همراه شد. مرتضی تبریزی (68) و کارلوس سانتوس (1+90) با گل‌های خود تک گل محمد نوری (60)، کاپیتان سرخپوشان تهران را بی‌اثر گذاشته و سبب راهیابی تیم اصفهانی به دیدار نهایی شدند.

مایکل اومانا، مدافع کاستاریکایی پرسپولیس با اخراج خود نقشی پررنگ در ناکامی تیمش در ورزشگاه آزادی تهران ایفا کرد.

نیمه نخست

در نیمه اول بازی دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما حملات پرسپولیسی‌ها زهردارتر بود و آنها توانستند یکی دو موقعیت خوب گلزنی را خلق کنند.

در دقیقه 10 بازی هادی نوروزی روی کرنر به دست آمده توپ را روی دروازه دروازه ذوب‌آهن ارسال کرد و پس از دفع مدافعان ذوب‌آهن احمد نوراللهی پشت محوطه جریمه صاحب یک فرصت خوب شوتزنی شد و ضربه پای راست او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه در دقیقه 16 مهدی طارمی پاس زیبایی را درون محوطه جریمه برای رضا خالقی‌فر فرستاد اما این بازیکن نتوانست از این فرصت به دست آمده استفاده کند و ضربه او در اختیار رشید مظاهری قرار گرفت.

در ادامه ذوب‌آهنی‌ها هم خودی نشان دادند و در دقیقه 35 بازی شوت سنگین اکبر ایمانی با فاصله کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 39 بازی هم رضا خالقی‌فر توپ را درون محوطه جریمه به محمد نوری سپرد و او با یک پاس به بیرون مهدی طارمی را در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار داد اما ضربه آرام طارمی به راحتی در اختیار مظاهری قرار گرفت.

نیمه دوم

در دقیقه 56 بازی رضا خالقی‌فر پاس زیبایی را پشت محوطه جریمه برای احمد نوراللهی فراهم کرد اما ضربه ایستگاهی با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه بیرون رفت. در ادامه پرسپولیسی‌ها به حملات خود ادامه دادند و در ادامه در دقیقه 58 مهرداد کفشگری نیز صاحب یک فرصت شوت‌زنی شد و ضربه او هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 61 روی شروع مجدد سوشا مکانی، مهدی طارمی به زیبایی توپ را کنترل و با یک حرکت زیبا محمد نوری را درون محوطه جریمه صاحب توپ و او نیز با یک ضربه زیبا دروازه ذوب‌آهن را باز کرد.

در ادامه ذوب‌آهنی‌ها برای جبران نتیجه حملاتی را روی دروازه پرسپولیس خلق کردند تا این که روی پاس در عمق مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی با سوشا مکانی تک به تک شد و توانست دروازه پرسپولیس را باز کند. (68)

در دقیقه 73 بازی مایکل اومانا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

در دقیقه 89 بازی مهدی طارمی به شدت از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و جای خود را به مهدی دغاغله داد. به نظر می‌رسید مصدومیت طارمی جدی باشد.

در حالی که بازی رو به پایان به نظر رسید، ذوب‌آهن با گلزنی کارلوس سانتوس از شکست پیروزی ساخت و راهی دیدار نهایی شد تا با یکی از دو تیم پدیده یا نفت تهران برای قهرمانی مبارزه کند.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب سوشا مکانی، مایکل اومانا، رضا خالقی‌فر، محمدرضا خانزاده، مهدی طارمی (مهدی دغاغله، 89)، حمید علی‌عسگری، احمد نوراللهی، علیرضا نورمحمدی، هادی نوروزی (مهدی جعفرپور، 78)، محمد نوری و مهرداد کفشگری به میدان رفت.

ذوب‌آهن نیز امروز با ترکیب رشید مظاهری، هادی محمدی، کارلوس سانتوس، علی حمام، مهرداد قنبری، قاسم دهنوی، قاسم حدادی‌فر، اکبر ایمانی (احسان پهلوان، 65)، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی و اسماعیل فرهادی بازی را آغاز کرد.

کد مطلب: 49990| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۹/۱۵ ۰:۹:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.