جزئیات افزایش مرخصی زایمان

تغذیه و سلامت - فرازنیوز: مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش به اعلام جزئیات افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از شش به 9 ماه پرداخت و گفت: همکاران به ادارات مناطق خود مراجعه و مدارک پزشکی خود را ارائه می‌دهند و از این مزایا برخوردار می‌شوند.
کد مطلب: 50823| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۲۱:۴:۱۰| نسخه چاپی
جزئیات افزایش مرخصی زایمان

به گزارش فرازنیوز، مهناز احمدی دستجردی گفت : موضوع افزایش مرخصی زایمان زنان علی رغم برخورداری از مستندات قانونی به علت فراهم نبودن اعتبارات مسکوت مانده بود، اما در ماه گذشته معاونت پشتیبانی وزارتخانه به محض تخصیص اعتبارات قانون را به اجرا در آورد و آن را به سراسر کشور اعلام کرد.

وی افزود: بر این اساس آن دسته از همکاران فرهنگی که روزهای آخر مرخصی شش ماهه زایمان را می گذراندند مشمول قانون شدند و از سه ماه مرخصی دیگر بهره مند شدند.

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کلیه بانوان فرهنگی که به مرخصی زایمان احتیاج دارند می توانند از این امکان استفاده کنند، گفت: همکاران به ادارات مناطق خود مراجعه و مدارک پزشکی خود را ارائه می دهند و از این مزایا برخوردار می شوند.

احمدی دستجردی افزود: اکنون بحث تامین اعتبارات حل شده اما پیرامون تامین نیروی انسانی به ازای همکارانی که به مرخصی می روند مشکلاتی وجود دارد. باید نیرو جذب شود و دولت قول مساعد داده است تا نیرو را از طریق حق التدریس و سایر راهکارها تامین کند تا کلاس ها بدون معلم نمانند.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: مرخصی زایمان
کد مطلب: 50823| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۲۱:۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.