نفت مسجدسلیمان در مسیر تولید، توسعه و مدیریت دانش

نفت و نیرو - فرازنیوز: جلسه ارزیابی سازمان دانشی برتر ایران ( MAKE ) با حضور داوران و ارزیابان در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد . این جلسه صبح امروز و با حضور داوران و کارشناسان منتخب دانشگاه صنعتی شریف و پس از بازدید ، کسب اطلاعات و ارزیابی نهایی در واحدهای مختلف این شرکت انجام شد .
کد مطلب: 50926| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۵ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
نفت مسجدسلیمان در مسیر تولید، توسعه و مدیریت دانش

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، در این جلسه که مدیران و روسای واحدهای مختلف این شرکت نیز حضور داشتند ، سرپرست  اداره پژوهش و فناوری ضمن معرفی و نحوه فعالیت شرکت به بیان گزارشی از نحوه انجام مدیریت دانش و فرآیندهای جاری سازمان پرداخت .

 

حسن کریمی با بیان اینکه این شرکت در گستره ی جغرافیایی وسیعی به وسعت 27000 کیلومتر مربع فعالیت می کند افزود : وجود چندین دریاچه بزرگ ، حفاری چاه ها ، احداث خطوط لوله و سایر فرایندهای تولید را در این شرکت با محدودیت و چالش هایی مواجه ساخته است .

 

وی افزود : برای حل این چالش ها و فعالیت در چارچوب صیانت از محیط زیست که در سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار دارد ، همکاری با دانشگاه و واحدهای تحقیقاتی و پژوهشی برای این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است .

 

وی خاطر نشان کرد : علاوه بر آن ، ارزیابی مدیریت دانش و اینکه این مجموعه از نظر دانش در کجا قرار دارد - یافتن افراد دانش محور ، حفظ و پرورش آنها در سیستم –تسهیل در انتقال دانش و تجربه میان همکاران و تشویق سایر پرسنل به انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی از دیگر اهداف همکاری با حوزه دانشگاه می باشد .

 

مهندس رضاشریفی ، سرپرست تیم داوری و ارزیابی اعزامی از دبیرخانه MAKE نیز طی سخنانی گفت : فعالیت های صورت گرفته این شرکت در ابعاد فنی و اقتصادی آن با توجه به اینکه قدیمی ترین واحد صنعتی کشور محسوب می شود و این فعالیت ها در شرایط خوب و بد صورت گرفته قابل تحسین است .

 

لازم به ذکر است نمایندگی و دبیرخانه جایزه جهانی سازمان دانش برتر (MAKE ) که هر ساله به شرکت های برتر در زمینه مدیریت دانش اهداء می شود در کشورمان در دانشگاه صنعتی شریف تهران قرار دارد مراسم معرفی و تقدیر از شرکت ها و سازمان های برتر کشور در زمینه مدیریت دانش اسفند ماه امسال برگزار می شود .

 

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز بعنوان یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که عنوان قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور را همراه دارد و در زمینه تحقیقات علمی و پژوهشی اقدامات مناسبی صورت داده امسال و برای اولین بار بصورت مستقل در این جایزه جهانی شرکت کرده است .

 

 

کد مطلب: 50926| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۵ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.