رئیس اتحادیه لوازم یدکی:

جلوگیری از ورود قطعات بی‌کیفیت نیاز به عزم ملی دارد .

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: رئیس اتحادیه لوازم یدکی دو مشکل اساسی این صنف را ورود کالاهای بی کیفیت و مشکلات مالیاتی خواند و اظهار داشت: جلوگیری از عدم ورود کالاهای بی کیفیت نیاز به یک عزم ملی دارد.
کد مطلب: 50936| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
جلوگیری از ورود قطعات بی‌کیفیت نیاز به عزم ملی دارد .

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  نشست خبری سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و ماشین آلات امروز در محل این اتحادیه برگزار شد.

 علی اکبربخشی، رئیس اتحادیه لوازم یدکی همگرایی بین صنوف همگن و قانونمند شدن از طریق قانون نظام صنفی را از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه خواند.

 وی افزود: نگاه ما به تولید داخلی نگاهی ویژه و حمایتی است و تولیدکنندگان شرکت کننده در این نمایشگاه از سابقه صادرات قطعات خودرو به بهترین کشورهای اروپایی برخوردارند.

 بخشی با بیان اینکه در تلاشیم ارتباط خود را با تولیدکنندگان بیشتر و بیشتر کنیم، ادامه داد: سود نهایی به مصرف کنندگان می رسد به همین دلیل در تلاشیم برای ایجاد ارتباط قوی تر میان کیفیت و قیمت محصولات گام برداریم.

 وی تصریح کرد: نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و ماشین آلات جزء ضرورت ها بوده و می توانید از این طریق فرصت های خوبی به وجود آوریم و با مدیریت این فرصت ها خدمات ارزنده ای به جامعه صنفی و مصرف کننده نهایی برسانیم.

 به گفته رئیس اتحادیه لوازم یدکی 120 واحد تجاری در صنف لوازم یدکی تهران وجود دارد که وظیفه نظارت بر این واحدها برعهده اتحادیه می باشد.

 بخشی دو مشکل اساسی صنف لوازم یدکی را ورود کالاهای بی کیفیت و مشکلات مالیاتی خواند و تاکید کرد: جلوگیری از عدم ورود کالاهای بی کیفیت نیاز به یک عزم ملی دارد.

 سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و ماشین آلات تهران در فضای بالغ بر 4500 متر و با حضور نزدیک به 140 غرفه دار طی چهار روز از 9 اردیبهشت الی 12 اردیبهشت ماه 94 در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

 در این نمایشگاه از ۱۰ نفر از نام‌آوران صنف در زمینه‌های علمی، ورزشی، هنری و فرهنگی و همچنین ۱۰ نفر از پیشکسوتان و ایثارگران صنف تقدیر خواهد شد.

 مراسم افتتاحیه  ساعت 10 صبح در تالار هتل المپیک تهران با حضور مقامات دولتی، صنفی، نمایندگان مجلس، نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف تهران و ایران و روسای اتحادیه های تهران برگزار خواهد شد.

 

کد مطلب: 50936| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶  ,   June 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.