بازدید اساتید دانشگاه فردوسی مشهد از زادگاه نفت

نفت و نیرو - فرازنیوز: اساتید و زمین شناسان دانشگاه فردوسی مشهد با حضور در زادگاه نفت از تأسیسات و اماکن قدیمی و صنعتی این منطقه بازدید کردند .
کد مطلب: 50970| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
بازدید اساتید دانشگاه فردوسی مشهد از زادگاه نفت

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، تعداد 11 تن از اساتید دانشگاه فردوسی مشهد در یک برنامه علمی ، صبح امروز از مسجدسلیمان بازدید کردند .

 

این اساتید که در رشته های مختلف مهندسی زمین شناسی ، مهندسی شیمی و مهندسی برق تدریس می نمایند در این بازدید یک روزه از رخ نمون های طبیعی این شهرستان بازدید نمودند .

 

بازدید از نخستین چاه نفت خاورمیانه موسوم به چاه شماره یک ، نخستین پالایشگاه و کارخانه گوگرد سازی و کارخانه تقطیر خاورمیانه و همچنین بازدید از چشمه های نفتی منطقه سی برنج که بصورت طبیعی از دل زمین جوشش نموده و به سطح زمین می آیند از دیگر برنامه های این هیأت 11 نفره بود .

 

اساتید و صاحبان کرسی تدریس در دانشگاه معتبر فردوسی مشهد در انتها با مدیرعامل و سایر مدیران این شرکت دیدار و در خصوص دستاوردهای علمی این سفر به گفتگو نشستند .

 

بررسی راه های افزایش مشارکت دانشجویان و اساتید در انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و بهره مندی صنعت نفت از نتایج این اقدامات و توافق و تأکید بر افزایش سطح همکاری های علمی این دو نهاد نتیجه این نشست و بازدید یک روزه بود .

کد مطلب: 50970| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۴:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶  ,   June 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.