در طرح استقبال از بهار انجام می شود؛

آغاز بهسازی سیمای شهری منطقه 7 از اول اسفند ماه

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه 7 از انجام فعالیت های ویژه این اداره در قالب طرح استقبال از بهار خبر داد و گفت: در این طرح کاهش مزاحمت های صنفی و جلب آسایش شهروندان از جمله اقداماتی است که در دستور کار منطقه قرار دارد.
کد مطلب: 51082| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ ۱۴:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
آغاز بهسازی سیمای شهری منطقه 7 از اول اسفند ماه

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  حسین گنابادی با اعلام این مطلب افزود: همه ساله شهرداری تهران به منظور استقبال از سال نو طرح های ویژه آماده سازی شهری را به لحاظ زیبایی بصری و نگهداشت محیط اجرا می کند.


وی با اشاره به آغاز این طرح از اول اسفند ماه تا سی و یکم فروردین سال آینده، خاطرنشان کرد: بهسازی وضعیت ظاهری کیوسکها (شستشو ورنگ آمیزی)، کاهش مزاحمت های صنفی و جلب آسایش مردم  از قبیل صدورآراء جدید و پیگیری اجرای آراءبند 20 ماده 55 (جلوگیری از مزاحمت های شغلی صنوف)  از جمله اقدامات اداره ساماندهی در طرح استقبال از بهار است.


به گفته رئیس اداره ساماندهی منطقه 7 اطلاع رسانی ، نصب استند و بنردرسطح منطقه،
برپایی ایستگاه اطلاع رسانی مدیریت جانوران مضر شهری، تشدید عملیات کنترل ومبارزه با موش، توزیع تله چسبی، توزیع کتابچه آموزشی و کنترل صنایع و مشاغل آلاینده محیط زیست از دیگر مواردی است که در این طرح اجرا خواهد شد.


وی با اشاره به ساماندهی دستفروشان و بساط گستران افزود: با اتخاذ تدابیر ویژه دستفروشان و بساط گستران سطح منطقه جمع آوری می شوند.


گنابادی با تاکید بر مشارکت شهروندان در اجرای این طرح و درخواست از صاحبان مشاغل برای پاکسازی مقابل مغازه های خود و یاری رساندن به امر پاکسازی گفت: در اجرای این طرح مشارکت شورایاری ها و کسبه در آراستگی محلات از اهمیت به سزایی برخوردار است .

کد مطلب: 51082| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ ۱۴:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 30, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.