مدیران و کارمندان نمونه شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان معرفی شدند

نفت و نیرو - فرازنیوز: رییس بهبود روابط کار و امور اجتماعی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان از انتخاب مدیران و کارمندان نمونه این شرکت خبر داد .
کد مطلب: 51129| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
مدیران و کارمندان نمونه شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، عبدالصمدیراحی با اعلام این خبر گفت : یک نفر از مدیران و 2 نفر از کارمندان این شرکت بعنوان نمونه انتخاب و معرفی شدند .

 

یراحی افزود : انتخاب کارکنان نمونه بر اساس شاخص ها و دستور العمل های مربوط به عملکرد کارکنان و از سوی اداره بهبود روابط کار و امور اجتماعی و کمیته فرعی انتخاب کارمندان نمونه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب صورت گرفت .

 

وی خاطر نشان کرد : بر این اساس آقای حمید مدملی مدیر امور مالی این شرکت بعنوان مدیر نمونه و آقایان توفیق پور حمید رییس اداره بهره برداری و جهانبخش عیدی پور رییس امور حقوقی و قراردادهابه عنوان کارمند نمونه سال 1392 در سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب انتخاب شدند .

 

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که براساس برنامه تکلیفی در گستره ای به وسعت 27000 کیلومتر مربع فعالیت می نماید .

 

این شرکت که با 106 سال قدمت ، قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور محسوب می شود دارای بیش از 3000 نفر پرسنل اعم از رسمی ، قرارداد موقت و پیمانکاری می باشد .

کد مطلب: 51129| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶  ,   May 26, 2017

آخرین مطالب





سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.