با تامین مالی بانک توسعه صادرات؛

هتل بین المللی فرودگاه امام به بهره برداری رسید .

بانک و بیمه - فرازنیوز: طرح احداث هتل بین المللی فرودگاه امام خمینی(ره) با تامین مالی 700 میلیارد ریالی بانک توسعه صادرات ایران به بهره برداری رسید.
کد مطلب: 51295| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ ۱۵:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
هتل بین المللی فرودگاه امام به بهره برداری رسید .

به گزارش پایگاه خبری"فراز" آقاي ابوالفضل حقدوست، رييس شعبه تجريش اين بانك با اعلام اين خبر به مناسبت افتتاح هتل بين المللي فرودگام امام(ره) گفت: حجم كل پروژه ساخت اولين هتل فرودگاهي كشور بالغ بر هزار ميليارد ريال مي شود كه 70 درصد آن توسط اين شعبه تامين مالي شده است.

 

آقاي حقدوست افزود: اين پروژه كه به منظور ايجاد شرايط و بسترهاي لازم جهت جذب توريسم و گسترش صنعت گردشگري در اراضي فرودگاه امام خميني (ره) طراحي شده شامل 500 اتاق پذيرايي از مسافرين و ساير فضاهاي خدماتي و تفريحي است و در كلاس 3 و 4 ستاره قرار دارد. موقعيت مكاني اين مجموعه و قرارگرفتن آن در نزديكي فرودگاه بين‌المللي ، باعث استقرار گروه هاي مختلف مسافران خارجي خواهد شد كه با اهداف مختلف مانند بازرگاني و تجارت، گردشگري و تفريحي ، علمي و يا سياسي به ايران سفر  مي كنند  و احداث اين هتل تسهيل امور مربوط به آنان را به دنبال خواهد داشت.

 

رييس شعبه تجريش بانك توسعه صادرات در ادامه تصريح كرد: تأمين مالي اين هتل بين‌المللي كه از تيرماه سال 1390 آغاز شده تاكنون ادامه دارد و پيش‌بيني مي‌شود با تجهيز كامل و توسعه اين مجموعه ، ميزان استقبال مسافران خارجي جهت بازديد از كشور و تمايل شركتهاي هواپيمايي و مسافرتي ساير كشورها جهت انعقاد قرارداد و بهره‌برداري از امكانات ايجاد شده ، افزايش يابد.

کد مطلب: 51295| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ ۱۵:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.