با ارسال اولین محموله‌های کتاب به مدارس ؛

گام اول تفاهم نامه 50 میلیاردی وزارت ارشاد با وزارت آموزش و پرورش وارد فاز اجرایی می‌شود

ادبیات و هنر - فرازنیوز: گام اجرایی تفاهم نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت آموزش و پروش با ارسال محموله‌های کتاب تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به مدارس ابتدایی وارد فاز اجرایی می‌شود.
کد مطلب: 51476| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۲۷ ۷:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
گام اول تفاهم نامه 50 میلیاردی وزارت ارشاد با وزارت آموزش و پرورش وارد فاز اجرایی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، نشست هماهنگی به منظور اجرایی کردن فاز اول تفاهم نامه 50 میلیارد ریالی میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با حضور همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امئر فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهدی علی‌اکبرزاده، مدیرکل فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

بر اساس این توافق صورت گرفته نخستین محموله کتاب‌های مدارس ابتدایی در سراسر کشور پیش از تعطیلات تابستانی به مدارس کل کشور ارسال خواهد شد.

این محموله کتاب برای مدارس مقطع ابتدایی، مناطق محروم و مناطق عشایری در نظر گرفته شده است.

بر اساس این تفاهم‌نامه که در مرداد 1393 میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش به امضاء رسید، دو طرف متعهد شدند در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ کتابخوانی در جامعه، توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح مدارس سراسر کشور، تأمین کتاب‌های مورد نیاز و تجهیز کتابخانه‌های مدارس داخل و خارج از کشور تا سقف 50 میلیارد ریال به همکاری بپردازند.

کد مطلب: 51476| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۲۷ ۷:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶  ,   June 27, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.