همزمان با هفته کارگر منتشر شد

انتشار اولین شماره هفته نامه «آتیه نو»

کار و تعاون - فرازنیوز: هفته نامه آتیه نو با رویکرد،فرهنگی، اقتصادی با محوریت بیمه های اجتماعی به سردبیری اکبر هاشمی و مدیر مسئولی حامد شمس توسط موسسه آهنگ آتیه وابسته به سازمان تامین اجتماعی منتشر شد.
کد مطلب: 51562| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۷ ۱۸:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
انتشار اولین شماره هفته نامه «آتیه نو»

به گزارش پایگاه خبری"فراز" در شماره اول نشریه در صفحه یک یادداشتهایی از فاطمه معتمد آریا، دکترسید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، ابراهیم رستمیان و علی رضا محجوب را با موضوع مانیفست نشریه و هفته کارگر می خوانیم.

 

در صفحات داخلی گزارش هایی از سفر سناتورهای امریکایی به تهران و وضعیت سرمایه گذاری در اقتصاد ایران و گزارشی در مورد اینکه کارگران ایرانی 2 میلیون شغل را نپذیرفتند و همچنین میزگردی در حوزه بنیان های شکل گیری تامین اجتماعی و گفتگو با احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مورد وحدت رویه در بیمه های پایه و گزارش خداحافظی با دفترچه های بیمه درمانی و... نوشته شده است.

در این نشریه صفحه جدیدی با «موضوع آفرینش» منتشر شده است. در این صفحه با کارآفرینانی که از صفر کار جدیدی را خلق کرده اند، گفتگو شده است. در صفحه «تجربه شکست» قصه کسانی روایت شده که در کار آفرینی شکست خورده اند. صفحه «خوشحالی» به مخاطب راه های چگونه لذت بردن از زندگی را می آموزد.

 

در این نشریه که اولین نشریه در حوزه بیمه های اجتماعی است، به پرسش های بیمه ای مخاطبان نیز پاسخ داده می شود.

هفته نامه آتیه نو در 16 صفحه قطع مترویی و تمام رنگی روزهای یکشنبه هر هفته منتشر می شود و نام های آشنایی در مطبوعات ایران در آن دیده می شود که می توان اشاره کرد به ابراهیم افشار،نسرین ظهیری، بزرگمهر حسین پور، ایرج جمشیدی، آزاده افتخاری، صدرا محقق، فاطمه علی اصغر، نرگس جودکی،علی رضا میرزا مصطفی، ایمان شاهسمندی، مهدی شادمانی،ساتیار امامی،نگار مفید،سعید برآبادی،اسد مشایخی،محمد آقازاده،رضا جمیلی،میترا فردوسی، جواد حیدریان،نازنین متین نیا، ،حامد خورشیدی،مرتضی آذرخیل،امیر حسین عطایی،ساسان گلفر، حسین وحدانی، سالومه ابطحی،المیرا حصارکی،مهتاب خسرو شاهی و...

کد مطلب: 51562| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۷ ۱۸:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶  ,   June 28, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.