ناوگان تاکسی‌رانی فرودگاه مهرآباد به‌روزشد .

راه و مسکن - فرازنیوز: مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از اضافه شدن ۵۰ دستگاه خودرو به ناوگان تاکسیرانی این فرودگاه خبر داد.
کد مطلب: 51573| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۸ ۱۵:۱:۱۰| نسخه چاپی
ناوگان تاکسی‌رانی فرودگاه مهرآباد به‌روزشد .

به‌گزارش پایگاه خبری"فراز" ؛ علی رستمی خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران در جهت جلب رضایت آنان را از جمله اهداف نوسازی ناوگان تاکسیرانی خواند.

وی افزود: در حال حاضر 600 دستگاه تاکسی در ناوگان تاكسي‌راني و حمل‌ونقل عمومي فرودگاه مشغول به ارائه خدمات هستند.

مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد گفت: هم‌اکنون تاکسی‌های فرودگاه که مدل آنها پایین‌تر از 83 است تنها با ارائه قبض نوسازی امکان ورود به فرودگاه و ارائه خدمات در این بخش از ناوگان تاکسیرانی شهر تهران را دارند.

 

وی از ایجاد تحول بنیادین در خدمات‌رسانی تاکسی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد خبر داد و افزود: این برنامه در راستای تکریم مسافران و ارائه خدمات در شان ایشان است.

رستمي با تاکید بر لزوم برگزاری دوره آموزشی نحوه برخورد با مسافران بايد براي رانند‌گان تاکسی اظهار داشت: فرودگاه مهرآباد نيز بايد با تعامل و همكاري با مسئولان تاكسي‌راني در اين خصوص باید به موقعیت استانداردهای جهانی فرودگاه‌ها برسد.

وی با اشاره به اقدامات تاكسي‌راني در خصوص نصب سيستمي برای تعیین هزینه مسیر گفت: مسافر از همان ابتداي رزرو تاكسي و اعلام مسير٬ هزينه مسير با مسيرياب از طريق سيستم بررسي و اعلام شده و بر این اساس مسافر از همان بدو ورود از هزينه اطلاع مي‌يابد.

به گفته رستمي اين اقدام در راستای شفاف سازي و با تلاش تاکسی‌رانی صورت گرفته است .

کد مطلب: 51573| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۸ ۱۵:۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.